Skocz do zawartości

[damper] fox pytanie


ko17

Rekomendowane odpowiedzi

Witam pasjonatów dwóch kółek :) . Mam do was pytanie odnośnie poprawności montażu dampera .Znalazłem w sieci taki sam rower jak mój z tym że damper w nim jest założony w stosunku do mojego do góry nogami....czy taki sposób montażu jest dopuszczalny bądź poprawny??? jeżeli tak to czy coś jest na plus???? dzięki z góry za wszystkie odpowiedzi . Pierwsze zdjęcie mój damper w rowerze , drugie zdjęcie znalezione w sieci.

 

IMG_20200923_165534.jpg

Zrzut ekranu (81).png

Edytowane przez ko17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
15 minut temu, ko17 napisał:

Pierwsze zdjęcie mój damper w rowerze

Wrzuć zdjęcie całego roweru. Co to to jest po prawej stronie tłumika?

Poza tym nie wygląda to na takie same rowery patrząc na kształt rury podsiodłowej, dolny punkt mocowania tłumika  i kształt rockera ( popychacza ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, durnykot napisał:

Wrzuć zdjęcie całego roweru. Co to to jest po prawej stronie tłumika?

Poza tym nie wygląda to na takie same rowery patrząc na kształt rury podsiodłowej, dolny punkt mocowania tłumika  i kształt rockera ( popychacza ).

Roczniki inne ale to i tak są kona stinky w dodatku elektryki

IMG_20200923_195119.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Przy kompresji zbiorniczek wyrównawczy może uderzać w to czarne coś. Ustawienie "do góry nogami" może zlikwidować problem. Usiądź i sprawdź.

Teraz, ko17 napisał:

Roczniki inne ale to i tak są kona stinky

Inne roczniki to inna kinematyka zawieszenia , długość rockera i punkty montażu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, durnykot napisał:

Wrzuć zdjęcie całego roweru. Co to to jest po prawej stronie tłumika?

Poza tym nie wygląda to na takie same rowery patrząc na kształt rury podsiodłowej, dolny punkt mocowania tłumika  i kształt rockera ( popychacza ).

odpowiadając na Twoje pytanie co to jest,to jest koszulka termokurczliwa no bo niestety ten zbiorniczek haczy mi o skrzynkę na baterię..... i moje pytanie na temat poprawności zamontowania dampera było takie czy można do góry nogami zamontować takiego foxa , bo jak to w niczym nie przeszkadza to ja go bym też tak zamontował ze by mi nie ocierało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...