Skocz do zawartości

[suport i korba] corratec x vert expert - wymiana


elbrujo

Rekomendowane odpowiedzi

Nie. Przerzutka musi być zdolna do obsługi konkretnej korby. Z 42 na 44 robi różnice. Oprócz pojemności jest jeszcze ten parametr największej koronki korby.

Sa 3 parametry. Duża koronka, różnica duza-średnia oraz pojemność. Czasami można to naginać, a czasami nie. Zależy od konkretnej przerzutki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dziwne,  bo  wiele  sklepów  rowerowych podaje   dla  przerzutek  zakres  pojemności od minimalnej  do maksymalnej  podobnie  jest z zębami największej koronki 

jaski znasz  adres   sklepu online  z wyszukiwarką  przerzutek   z tymi 3 parametrami  prosze  podaj go

ja szukałem  godzine i nie  znalazłem 

 

https://kastor-bike.pl/Przerzutka-przednia-Shimano-Deore-FD-M610-E-3rz-STW  zobacz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz  widze-moze  nie dokładnie sie  wyraziłem , mówię  o rowerowym sklepie online na którym  można  wyselekcjonować  poszukiwana  przerzutkę  poprzez  wybór poprzez  zanaczenia   odpowiedniej kategori  poszukiwanego przemiotu  gdzie były  by  wyszczególnione  te  wszystkie parametry 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 dzięki serdeczne za pomoc ,na szczęście nie mam  bidonu  pod  siodłem :) 

 

dla innych mających ten sam problem  FD-M610-B/E Przednia przerzutka TOP SWING (3x10 rzędów)
FD-M611-B/D Przednia przerzutka Down Swing (3x10 rzędów)
• Pełna specyfikacja » (adapter 3x, TOP SWING i Down Swing, mocowanie bezpośrednie i z obejmą)
• Zgodne z FD-M610/M611 3x do zębatek 40-30-22T i 42-32-24T
FD-M612-H/L/D/E Przerzutka przednia SIDE SWING (3x10-rzędowa)
• Zwiększona skuteczność zmiany przełożeń » Efektywne prowadzenie linki zapewnia lekką zmianę przełożeń
• Konstrukcja SIDE SWING • Większa zwrotność » Większy prześwit od opony pozwala zaprojektować krótszy rower
• Całkowita pojemność: 18T  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...