Skocz do zawartości

[Bike Leszno Odzież kolarza i Velo] bałagan i brak profesjonalizmu


Piotr001

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałby zwrócić uwagę na brak profesjonalizmu i lekceważenie klientów przez sklepy "Bike Leszno" i "Odzież kolarza". Niestety wprowadzają one klientów w błąd podając na stronach nieprawdziwe nieaktualizowane informacje dotyczące dostępności sprzętu. 

Kupiłem (tzn zamówiłem i opłaciłem) buty MTB w sklepie bikeleszno.pl . Buty były dostępne i  proces zakupu przebiegł bezproblemowo. Otrzymałem e-mail potwierdzający zamówienie i zakup. Następnego dnia dostałem informację, że butów już nie ma. Zamówiłem podobny model w sklepie odzieżkolarza.pl. Tu również model był dostępny. Otrzymałem e-mail potwierdzający złożenie zamówienia z informacją, że zamówienie będzie realizowane przez sklep "Bike Leszno". Przez dwa dni nie otrzymałem żadnej wiadomości na temat statusu zamówienia Dopiero po zapytaniu otrzymałem od firmy VELO (???) informację że niestety zakupiony model nie jest dostępny i głupawe propozycje zakupu innych modeli. Sklepy współpracują ze sobą jednak nie potrafią wymienić się informacjami. Cenię sobie mój czas i nie mam zamiaru tracić go na przeglądanie ofert nie profesjonalnych i leniwych sprzedawców.  Zalecam unikanie amatorów "Bike Leszno" i Odzież Kolarza" bawiących się w "sklep"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Skoro OP nie ma nic na poparcie swoich słów to temat usuwam.

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia:- pkt 2b zasad pisania - brak klamrowego nazewnictwa tematu- podobny temat już istnieje- narusza inne postanowienia i zasady regulaminu forum lub/i polityki prywatności.Zasady pisania na forum: http://www.forumrowerowe.org/topic/9018-zasady-pisania/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...