Skocz do zawartości

[1500-2500zł] cross Czy to jest dobry rower w tej cenie? Lazaro Elitary V3 Alivio


Rekomendowane odpowiedzi

184cm

100kg

Witam poszerzyłem troszkę zakres poszukiwań. Wybiorę jednak rower crossowy. Głównie miasto, troszkę bruku, dwa krawężniki nie do uniknięcia, weekend czasem jakieś ścieżki leśne.

Gdybym mógł kupilbym Vellberga 5.2 ale producenci nie maja rowerów na sprzedaż obecnie..

https://vellberg.pl/rower-crossowy-vellberg-explorer-5-2/

Rowery są mocno przebrane obecnie a ja próbuję znaleźć jakąś alternatywę którą można kupić

Zobaczyłem taki rower na Allegro :

https://allegro.pl/oferta/lazaro-elitary-v3-alivio-hydraulika-octalink-19-ol-9548073216?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

Czy to jest dobry rower w tej cenie?

Czy ktoś zna jakieś alternatywne opcje do 2500 zł ale najlepiej mniej, współczynnik cena/jakość rządzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kategorii cena/osprzęt Lazaro jest dobry, ale to jest model na starej ramie, która zauważalnie dłuższa. Nie każdemu może odpowiadać taka wydłużona pozycja. Za 2500 zł jest Marin Muirwoods, rower na stalowej ramie i sztywnym widelcu. Jeśli amortyzator nie jest wymagany, to ten Marin to naprawdę niezły wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż w klapkach podeszwa 1 cm od podłogi do "sprzętu" jest mniej wiecej 83 cm (albo cos źle mierze) Wiem że pisałeś dziękuję. Wspomniałem że "jest coś takiego" w sensie oferta cenowa. Jeśli rama po zakupie okaże się za duża pozostaje zwrot:bye2:

Zastanawiają mnie oznaczenia osprzętu Deore w rowerze. Czy to na pewno jest osprzęt z 2020 czy jakis starszy? Hamulców też nie mogę znaleźć..

Tak czy inaczej rozumiem, że rower dobry w tej cenie nie ma co szukać innych ofert i mam wasze błogosławieństwo na zakup? :thumbsup: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...