Skocz do zawartości

[Rower] Full 29" za około 10 tys.


morfeusz1805

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Miała być modernizacja starego, ale będzie nowy. Rower będzie jeżdżony intensywnie  przez kolegę  po górach w  Islandii przy wzroście 195 cm i 75 kg wagi.

Rozmawiałem z nim i oglądał w tamtejszym sklepie Cube Stereo 120 Hpc Tm 2021 w przeliczeniu na złotówki około 10.600zł  i tańszy Cube Stereo 120 Pro 2021. Wybór w Islandii jest bardzo ograniczony więc istnieje opcja ściągnięcia z zagranicy,  niekoniecznie z Polski, czegoś zupełnie innego, ale do ceny należałoby doliczyć jeszcze podatek Vat 24% i wysyłkę. W grę wchodzi także używany w idealnym stanie.  Myślę że pewnie jest coś ciekawszego w tej cenie. 

Tak jeszcze myślę czy nie lepiej byłoby złożyć na chińskim karbonie? Z tego co wiem jest kilka firm które robią bardzo dobre ramy. 

Ewentualne sklepy jakie udało się koledze tam znaleźć:

https://tri.is/voruflokkur/9-fullsupension?fbclid=IwAR3WBAgKRgzhB8TpyqFCx96hoe_So5Ba8fhQ4uN8EoZTG9gZ4FmQ3KF8M0c

https://markid.is/voruflokkur/scott-hjol/fulldempud-fjallahjol/?v=0bfc16cc12ef&fbclid=IwAR3WBAgKRgzhB8TpyqFCx96hoe_So5Ba8fhQ4uN8EoZTG9gZ4FmQ3KF8M0c

https://orninn.is/product-category/reidhjol/utanvegar/full-suspension/?fbclid=IwAR3WBAgKRgzhB8TpyqFCx96hoe_So5Ba8fhQ4uN8EoZTG9gZ4FmQ3KF8M0c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, chiński karbon odpada. Z drugiej strony producent producentowi nierówny.  Z tego co wiem, na chińskich karbonach ale sprawdzonych producentów ścigają się na maratonach. Nie widziałem nazwy tej ramy na filmie.

A pomijając gwarancję? Oczywiste jest, że jeżeli za granica to gwarancji nie ma. Ale jeżeli uda się coś fajnego znaleźć w podobnej cenie, po doliczeniu Vatu, lub tańszego, to gwarancję można przeboleć. Teraz zaczyna się czyszczenie magazynów i może jest coś fajnego w atrakcyjnej cenie? Te Cuby w/w i tak będą dopiero w marcu po przedpłacie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wiadomość, zawsze dobrze wiedzieć. Rower został zamówiony, ten  Cube Stereo 120 Hpc Tm 2021. Nie jest dla mnie wart swojej ceny, myślę że za  ponad 10 tys. udałoby się coś lepszego znaleźć albo złożyć, ale syn kolegi powiedział że mu się podoba, kolega nie chce już męczyć tematu, rozdrabniać aby złożyć i zamówili. Do starego roweru kupił jakiś budżetowy  komplet kół na aledrogo za 600zł i będzie sam jeździł rekreacyjnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...