Skocz do zawartości

[Bluza] Bluza dla niskiego ale dobrze zbudowanego


TommyPL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ktoś może polecić jakąś bluzę dla niskiego (170cm) ale z brzuszkiem i szerszego w klacie ? Normalnie noszę ubrania L ale wszystkie typowo kolarskie w sklepach co mierzyłem to jak na szerokość dobre to za długie, jak długość ok to w rękawach, klacie i na brzuchu dramat. Pogodziłem się z tym, że raczej typowo kolarskiej bluzy jako 2gą warstwę nie kupię ale może ktoś miał podobny problem i inaczej go rozwiązał ?

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam prawie 190cm wzrostu i nosze ciuchy kolarskie w rozmiarze S. Bez przymiarki się nie obejdzie. Możesz nosić szerszą bluzę, a na nią zakładać kamizelkę która zapobiegnie efektu Batmana. A jak masz za długie rękawy to może lepiej zamiast bluzy założyć dwie koszulki, a na ręce ocieplane rękawki B)

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Mihau_ napisał:

W sumie to ciuchy z ali zwykle mają rękawy przykrótkie;p

Tak samo jak teraz bardzo popularne maseczki na twarz które zalały allegro wszystko idzie z Chin. Kupiłem i sa mega wąskie bo chińczycy są mali i mają małe głowy. Gumki na uszy są za krótkie i powodują duży dyskomfort. Ale tego kupujący nie wie, a sugeruje się tylko ceną.

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie, ali odpada. Kilak rzeczy tam kupiłem inie dość że tandetna jakość to jeszcze tak jak mówicie rozmiarówka z czapki. Tak jak pisałem muszę iść do sklepu przymierzyć dlatego szukam rozwiązania ale chyba sobie odpuszczę typowo rowerową chociaż kiedyś z 10 lat temu miałem z Decathlonu bluzę Btwin Pro za trochę większe pieniążki niż te zwykłe ubrania i była rewelacyjna ale teraz są tam zupełnie inne a właściwie to są na stronie bo stacjonarnie wszystko wykupione we wszystkich sklepach przez tą pandemię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest bardzo chłodno i weźmiemy dwie takie same bluzy jedną w rozmiarze S/M aby była mocno opinająca, a druga L/XL aby była luźna to ciepło będzie jedynie w tej mocno opinającej. Najlepiej się ubierać na cebulkę pod bluzę coś cieńszego lub na bluzę jakaś lekka minimalistyczna kurtka i wtedy bluza może falować na wietrze, a i tak jest ciepło B)

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...