Skocz do zawartości

[cross do 1699] Romet Orkan 3 m LTD czy Indiana X-cross 4.0


o_c

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór!

Ze względu, że zbliża się 40-ka to czas najwyższy kupić kolejny rower po komunijnym;)

Rower ma służyć do jazdy rekreacyjnej bocznymi drogami z rożną nawierzchnią (pewnie jakaś polna też się trafi) więc decyzja padła na crossa.

Od czytania internetów głowa już boli, ale mam 2 faworytów i liczę na skierowanie w stronę jeszcze lepszych propozycji.

Psychologiczna granica ile chcę wydać na rower to 1699 zł czyli tyle ile ...

https://szprychashop.pl/pl/p/Romet-Orkan-3-M-LTD-21-2020/417

lub

https://www.mediaexpert.pl/rowery/rowery-cross/rower-indiana-x-cross-4-0-m21-czarny-r20

jest w sklepie 40 km od mojej wsi.

Skurczyłem się już do 183 cm wzrostu więc rama 21" jak się domyślam.

Pozdrawiam

Radek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

A czemu nie Romet?

Ja kupiłem z 5 lat temu, zrobiłem już na nim ponad 10k km i bardzo sobie chwalę. Kupiłem za 1200 zł, doposażylem w bagażnik, błotnik, sztycę z porządnym Amorem i naprawdę żal mi się zanim rozstawać. Większych awarii nie odnotowano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat widzę stary ale apropos rowerów indiana z media expert radzę dobrze uważać .. trafiłem na jakiś model na osprzęcie deore z zeszłego roku ... Model miał specjalną cenę jak i inne ... Na miejscu okazało się że rower nosi spore ślady użytkowania ekspozycyjnegi - dużo rys od codziennego wystawiania z namiotu i wieczorem go spoworotem wsadzają do środka - efekt dużo rys - rowery poza tym stoją na środku i niektóre plastiki były już od słońca zjarane i dodatkowo musiały deszcze spotykać t rowery bo śruby od mostka i od przerzutek rudym nalotem... Jak za rower za 3 k średnio .. odpuściłem i czekam na dostawy do normalnego sklepu żeby rower świeży dostać ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...