Skocz do zawartości

[Sakwa]Sakwy na ramę a zarysowania


Extezu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Zauważyłem że wszystkie sakwy montowane na górze ramy (z okienkiem na telefon lub bez) są mocowane dwoma paskami rzepowymi do górnej rury i jednym paskiem między mostkiem a główką ramy. Czy pasek montowany pod mostkiem nie rysuje przypadkiem pierścieni dystansujących kierownicę od sterów podczas użytkowania roweru? Chodzi o pasek zaznaczony na zdjęciu w załączniku. 

IMG_20200915_211219.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie gdzie występuje tarcie elementy będą się ścierać. Wątpię jednakże żeby było to bardziej drastyczne niż miejscowo starty lakier na ramie od przewodów.

Jeśli już musisz stosować sakwę tego typu, a jednocześnie chciałbyś zabezpieczyć przedmioty Twojego zainteresowania przed zużyciem polecam to https://www.google.com/search?q=teflon+samoprzylepny&rlz=1C1CHBD_plPL917PL917&oq=teflon+sa&aqs=chrome.0.0l2j69i57j46j0j46l2j0.4506j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już 3- ciataką poprzednei 2 nie były zbytnio markowe, i pierwsza mocno sie przetrała, tak, ze trzeba było szybko wymienić, a druga juz była troche przetarta ale w sklepie pojwiła si ewyczekiwana przeze mnie markow a torba, póki co jeżdżę z tą ostanią kilka miesięcy... Deuter

A wyceirał mi się materiał w trobie od strony pirścieni. W pierwszej wytarło mi się do dziury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...