Skocz do zawartości

[Licznik] Sigma 16.16 - pytanie o funkcje


bartkos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Padł mi licznik Sigma 16.12. Niestety nie jest on już w sprzedaży i szukam aktualnego odpowiednika - najbliższy wydaje się być 16.16. I tu moje pytanie: czy licznik ten posiada funkcję mierzenia odcinka? Nie chodzi o kilometraż i czas dzienny, ale o ten dodatkowy pomiar, w ramach którego można po ręcznym uruchomieniu mierzyć wybrany odcinek (TS Time, TS Distance)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bartkos napisał:

Niestety nie jest on już w sprzedaży i szukam aktualnego odpowiednika - najbliższy wydaje się być 16.16.

Dokładnie, pierwsze 2 cyfry w nazwie modelu to liczba funkcji, a dwie ostatnie to rok pojawienia się na rynku (16.16 pojawił się w 2016 roku). Ja tylko dodam, że jakość wykonania serii "16" jest dużo gorsza niż "12". W "16" czuć, że to chiński plastik, przyciski nie są ściśle dopasowane - mają luzy.

Miałem model 16.16 i dwa razy mi go wymienili na nowy podczas gwarancji, ponieważ został zalany w trakcie jazdy w deszczu pomimo wodoszczelności! Jak dostałem trzeci licznik to sprzedałem i rozstałem się z Sigmą raz na zawsze. Ogólnie odradzam, ale jak chcesz Sigmę to szukaj 16.12 z nim nigdy nie miałem problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...