Skocz do zawartości

[Trenażer] Problem z Wahoo Kickr Core


Laos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Myślę o kupnie trenażera Wahoo Kickr Core. Nie potrafię jednak ogarnąć tych wszystkich podwersji i różnic.

Na ich stronie występują podwersje Wahoo Kickr, Wahoo Kickr Core, Wahoo Kickr Snap. W sklepach występują wersje Wahoo Kickr Core i Wahoo Kickr Core Smart. Podobno różnią się poszczególne Wahoo Kickr Core w poszczególnych latach produkcji. Czasami sklepy podają lata produkcji Core 2019, Core model 2016. Czytałem, że są Kickr Core z kadencją i bez kadencji. Różnice w cenach sięgają 600zł więc coś pewnie jest na rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rozwazasz zakup Kickr Core, to koncentruj sie na tym modelu. Kickr i Snap, to sa dwa rozne od Core modele.

Nie ma wersji Core 2016, z prostej przyczyny, ten model wszedl na rynek w polowie/pod koniec 2018. Jest tylko jedna wersja tego trenazera, z wszystkimi dostepnymi danymi: predkosc, dystans, kadencja, moc.

Edyt

"Bujanie na boki" jest tylko w najwyzszym modelu Kickr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz pozostajac przy bujaniu, to jak juz musi byc, chociaz nie wiem jak do dziala w Kickr, to sama opcja w tym trenazerze jest godna uwagi. Sam trenazer jest mikroskopijny, do tego dodajac skladane nogi, super sprawa  majac ograniczona powierzchnie. Pod, miales chyba na mysli rocker plate, to juz trzeba miec kawal placu.

Core to mniej wiecej dwie poprzednie wersje Kickr, wliczjac ten najnowszy z "bujakami". Mam ostatnia wersje Kickr, ta z normalnymi nogami, trenazer jest mega cichy. Mozna spokojnie zrobic sesje w srodku nocy, bez budzenia kogokolwiek.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Cześć wszystkim. Przymierzam się do Wahoo Kickr Core i zastanawiam się czy kupować teraz czy czekać na black friday, o ile trafi się jakaś okazja. Ma ktoś doświadczenia z poprzednich lat co do promocji? W tym roku trenażery schodzą z magazynów w ekspresowym tempie i są trudno dostępne, szczególnie wahoo Kickr Core. 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podchodzilbym do tematu tak kategorycznie. Moze sie okazac, ze obsluga posprzedazna z zagranicy bedzie lepsza i szybsza niz w PL.

Zorintowalbym sie jak wyglada process obslugi gwarancyjnej w obu przypadkach. W sytuacji potencjalnie wiekszych problemow z gwarancja przy zakupie poza granicami PL, wtedy warto wziasc pod uwage miejsce zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...