Skocz do zawartości

[Korba] Race Face Aeffect - problem z rozmontowaniem


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jako kompletny laik ponownie muszę zasięgnąć opinii bardziej doświadczonych ode mnie. 

Po pierwsze potrzebuje pomocy co do tego jaki powiniem zakupić klucz aby ściągnąć korbe Race Face Aeffect. 

Druga sprawa to tajemniczy wkład suportu w moim rowerze jakim jest PF 92. I tutaj ponownie pytam z jakimi narzędziami się za to zabrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś szukać instrukcji choćby na YouTube, czy jesteś leniuszkiem i liczysz na nas? Mi zajęło to całe 10 sekund...
https://www.youtube.com/results?search_query=race+face+aeffect+chainring+removal

Zależnie od rodzaju korby - sam imbus lub imbus+ściągacz do korb. Jeśli chcesz zdjąć zębatkę, dodatkowo klucz do suportu (np. BIKE HAND YC-26BB).
A narzędzi do montażu/demontażu suportu PressFit i tak nie będzie ci się opłacało kupować. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem instrukcji, ale z racji moich ograniczeń wynikających z braku wiedzy informatycznej oraz znajomości angielskiego odpadłem. 

Bardzo dziękuję Ci za odpowiedź. Jeśli jednak mogę jeszcze na Pana liczyć to czy poleciłby Pan jakiś względny ściągacz do korb. Z góry dziękuje.

https://allegro.pl/oferta/sciagacz-do-korby-klucz-do-osi-7872850200

Taki zestaw pozwoli zdjąć korbę?

I co Pan sądzi na temat dość ciekawych suportów Tokena, które jednak jak na PressFit są nieco przyjemniejsze w użytkowaniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum sobie nie "Panujemy". :)

Jak do sporadycznego użytkowania, to BikeHand wystarczy. To z linka to jakiś no-name, wygląda jak BikeHand, ale za bardzo się błyszczy...;) Taki zestaw + klucz imbusowy dadzą sobie radę z korbą.

Jeśli chodzi o suporty, sam mam u siebie PressFit SRAM DUB, który chyba się rozsypał, i właśnie Token Ninja będzie go zastępował, bo również widziałem wiele pozytywnych opinii na jego temat. Cena nieco większa, ale moim zdaniem nie na tyle, żeby nie spróbować. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...