Skocz do zawartości

[Licznik] Sigma Pure 1 - podbny 3 liniowy z zegarkiem?


mike78

Rekomendowane odpowiedzi

czesc

 

szukam licznika 3 liniowego, zeby wyswietalac: predkosc, dystans oraz godzine.

Juz witalem się z gąska jak znalazlem Sigma Pure 1 , ale on jest tak pure ze godziny nie pokazuje :(

image.png.20b210c26064c5f2109ee88db588866d.png

Czy znacie licznik przewodowy z takimi funkcjami? DZikeuję za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście, gdybym kupował licznik, to wybrałbym sigmę i przełączał funkcje aby podejrzeć czas. Bo kupić jakiegoś chińczyka, który padnie za pół roku czy kwartał też można, funkcji będzie miał od groma, tylko co z tego... O ile mnie pamieć nie myli, to Kross ma model 208 z prędkością, dystansem i czasem właśnie. Chyba ten model macałem w Martes Sport i oferował to, o co pytasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, mike78 napisał:

szukam licznika 3 liniowego, zeby wyswietalac: predkosc, dystans oraz godzine.

Obczaj podstawowe modele Brytona. Na jednym ekranie można wyświetlać 3 lub 4 parametry i jest to konfigurowalne. Na minus niezbyt stabilna aplikacja do konfiguracji i odczytu trasy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytasz dokładnie o to, co napisałem. Nie kupiłbym niczego innego niż renomowani i uznani producenci. Sigma to podstawowy wybór, potem może jakiś Cateye, ewentualnie VDO. Wynalazki to jednorazówki, jak cokolwiek padnie, to licznik idzie w kosz. W sigmie w razie buby dokupisz np podstawkę czy przewód. Bierz Sigma 500 i nie kombinuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...