mbiela Napisano 20 Sierpnia 2020 Udostępnij Napisano 20 Sierpnia 2020 Cześć, aplikacja Panobike mi zwariowała i na części trasy nie zapisała mi punktów jej przebiegu (ale kilometry policzyła, czasy, kadencję, odległości tak), co poskutkowało wyznaczeniem trasy na mapie za pomocą "krechy" punkt-punkt. Strava kilometry policzyła z "krechy", co automatycznie ucięło 6km dystansu. Żeby było śmieszniej, to w drugiej części trasy, gdzie przebieg jest OK, Panobike pokazywało mi puls niższy o połowę, tam gdzie Panobike pokazywało 45bpm, to zegarek w tym czasie pokazywał 89-92bpm itd, a z wcześniejszych jazd wiem, że różnica między nimi wynosi ok 2-3 bpm. Pytanie zasadnicze brzmi: jak połączyć ze sobą plik gpx ze Stravy z plikiem trasy z nawigacji? Ten odcinek z "krechą" jechałem na nawigacji i Panobike pokazało, że przejechałem dystans dokładnie taki, jaki wyliczyła nawigacja (+30m różnicy w Panobike). Patrzyłem na GPSBabel ale to chyba nie to co potrzebuję. Michał Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach More sharing options...
Gość Napisano 20 Sierpnia 2020 Udostępnij Napisano 20 Sierpnia 2020 A tym? https://www.dobreprogramy.pl/GPS-Track-Editor,Program,Windows,40450.html Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach More sharing options...
mbiela Napisano 21 Sierpnia 2020 Autor Udostępnij Napisano 21 Sierpnia 2020 Wygląda obiecująco dzięki wielkie. Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach More sharing options...
Rekomendowane odpowiedzi
Zarchiwizowany
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.