Skocz do zawartości

[trasa] Pętla po mazurach


erkaer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

urlop za pasem więc tak jak w ubiegłym roku postanowiłem jego część przeznaczyć na pokręcenie trochę korbą, była R10 a na ten zaplanowałem sobie pętlę na mazurach.

I mam pytanie bo tak jak część tej trasy znam z opisów mówię o GreenVelo to nic nie wiem o R65, jeśli ktoś jechał tym odcinkiem to chętnie usłyszę jakieś opinie.

https://www.komoot.com/tour/234474334?ref=wtd

Tak jak wspominałem jest to pętla, póki co jeszcze w wersji rozwojowej.

I tak start gdzieś w okolicach punktu A potem w dół w kierunku Narwiańskiego parku, po objeździe praktycznie powrót do punktu a skąd dalej GV , przy twierdzy odbijam na BK 7007

i dalej kieruje się do R65 wzdłuż doliny Rospudy, potem wjazd na GV i już tą drogą powrót do punktu A.

Planuje przejazd na jakieś 6 dni bez parcia na robienie kilometrów.

Jak wygląda sprawa punktów biwakowych na tej trasie, nie pytam o te na dziko bo dwa drzewa do hamaka znajdę zawsze, pytam o te wyznaczone przez nadleśnictwa albo o komercyjne,

jest jakaś baza/mapa z zaznaczonymi punktami biwakowymi ?

Chętnie usłyszę też jakieś sugestie jeśli takowe macie co do samej trasy.

Pozdrawiam serdecznie

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź i za linki.

Mam dość ważne pytanie o odcinek biebrzański.

Czy ktoś ma informację jak wygląda sytuacja z odcinkiem pomiędzy Kopytkowem a leśniczówką Grzędy,

na mapie oznaczony jest jako sezonowo zalany, jak wygląda to na obecną chwilę da się tam przejść/przejechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...