Skocz do zawartości

[Radom] Trasy MTB w okolicach


Pawewu

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry wszystkim, czy w okolicach Radomia, poza Kozienickim Parkiem Krajobrazowym są jakieś ciekawe trasy MTB, z dala od asfaltu i samochodu? Gdzie ewentualnie szukać tras? Ostatnio jeździłem po Mysich Górkach w okolicy zalewu w Siczkach i było przyjemnie więc szukam czegoś podobnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, to moje rodzinne strony :) Niestety, preferuje tylko szosę (tu mógłbym mnóstwo tras polecić) Natomiast popatrz tu: https://serwer1301233.home.pl/legiamtbmaraton/aktualnosci/page/3/ Zarówno w gminie Garbatka-Letnisko jak i Kozienicach i Zwoleniu odbywają się zawody MTB LEGIA MARATON na pewno znajdziesz trasy, którymi jadą zawodnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.08.2020 o 22:16, omegagl napisał:

preferuje tylko szosę

 

W dniu 18.08.2020 o 22:16, omegagl napisał:

w gminie Garbatka-Letnisko (...) odbywają się zawody MTB LEGIA MARATON

Czyli coś dla Ciebie, tylko musiałbyś nieco szersze opony do szosy wrzucić. :D Jechałem rok temu - najgorszy wyścig, w jakim brałem udział. Średnia wyszła nam coś około 30, a jedyna "górka" na trasie była tak piaszczysta, że nikt nie był w stanie jej podjechać. ;)

@Pawewu takich konkretnych, wytyczonych tras MTB w okolicach Warszawy jest jak na lekarstwo. Musisz albo wsiąść na rower i samemu odkrywać okoliczne ścieżki i lasy, albo jeździć po śladach maratonów odbywających się w okolicy (dużo tego nie ma, więc szybko się znudzisz). Warto też dołączać na FB do lokalnych grup rowerowych czy wydarzeń typu otwarte treningi - miejscowi jeżdżący dłużej od Ciebie na pewno znają najciekawsze miejscówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko miło, bo kojarzę kolegę z forum. Pewnie jesteś tu jedynym, który odwiedził "moją" wieś :) Organizatorem wyścigu nie byłem, nawet go nie oglądałem, też się wkurzałem tylko z innego powodu, bo policja poblokowała drogi i ciężko się samochodem jeździło. Tak, ta górka jest przy tzw. Polance.  W tym roku zdaje się w Garbatce tego wyścigu nie będzie, ale będzie gościł po sąsiedzku w Zwoleniu i Kozienicach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Cześć, czy Kazimierz Dolny i cały Kazimierski Park Krajobrazowy to dla Ciebie wciąż okolice Radomia? :) Jestem z okolic Zwolenia i swoje pierwsze kroki z jazdą w terenie stawiałem właśnie w Kazimierzu, dużo zjazdów i podjazdów, wąwozy, kamieniołomy, świetne punkty widokowe (zwłaszcza Skarpa Dobrska), polecam! 

 

W dniu 20.08.2020 o 12:21, Pawewu napisał:

niestety zauważyłem, że w okolicy w której mieszkam niewiele jest fajnych tras 

Właśnie dlatego te okolice nazywamy płaskoziemiem ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
W dniu 14.09.2020 o 12:46, limaK98 napisał:

Cześć, czy Kazimierz Dolny i cały Kazimierski Park Krajobrazowy to dla Ciebie wciąż okolice Radomia? :) Jestem z okolic Zwolenia i swoje pierwsze kroki z jazdą w terenie stawiałem właśnie w Kazimierzu, dużo zjazdów i podjazdów, wąwozy, kamieniołomy, świetne punkty widokowe (zwłaszcza Skarpa Dobrska), polecam! 

 

Właśnie dlatego te okolice nazywamy płaskoziemiem ;) 

Jak miło zobaczyć swój filmik przez przypadek w sieci :)
coś tam sobie przeglądam a tu nagle kierownica kumpla sie wyświetla. 
Aż sie zarejestrowałem na forum 
Czasem sie ruszamy z chłopakami w wąwozy start zazwyczaj z Puław ( jak chcecie wpadać to odzywajcie się na Y-tube ;)


akurat pożegnałem się z fullem i ma teraz HT i będę testował Marina :)
lubicie podjeżdżać ? 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...