Skocz do zawartości

[meilan m4] po włączeniu nie łączy się z czujnikami


mmoorroo

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem licznik jak w temacie wraz z oryginalnym czujnikiem kadencji i prędkości. Ustawiłem go wciskając z tyłu settings i przechodząc przez konfigurator. Jak doszło do wyszukiwania czujników znalazł je w kilka sekund. Potem rozmiar koła i chciał szukać czujników w drugim rowerze. Zgodnie z instrukcją nacisnąłem settings i licznik pracuje poprawnie. Po skończonej jeździe wylaczylem licznik przyciskiem z boku obudowy. Po ponownym załączeniu licznik nie łączy się automatycznie z czujnikami tylko cały czas je szuka. Pomaga tylko ponowna konfiguracja. Czy ja coś źle robię? Jak wybrać żeby on korzystał z ustawień dla pierwszego roweru? A może nie zapisuje tych ustawień czujnika? Ma ktoś ten licznik i taki problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to tutaj może działać ale spróbuj może pokręcić korbą i kołem przy próbie łączenia licznika z czujnikiem, w tym momencie gdy licznik ich szuka.
Korzystam z Garmina i tam czujniki zaczynają nadawać sygnał dopiero jak zarejestrują ruch i po zakończeniu treningu po jakimś czasie znowu się usypiają.
Gdyby nadawały cały czas to baterie trzeba by zmieniać co tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...