Skocz do zawartości

[do 1400zł] do jazdy po mieście i lesie


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

przymierzam się do zakupu nowego roweru. Wykorzystuję go przede wszystkim do dojazdów do pracy, a w weekendy na wycieczki pod miasto (lasy i  niezbyt równe drogi wiejskie i miejskie). Do pracy mam ok 10 km w jedną stronę. Poza pracą po mieście robię max 18 km w jedną stronę, ale zdarza się to średnio raz na miesiąc.  Zimą nie korzystam z roweru. Ważę średnio 78-82 kg (; Mój wzrost to 178 cm.

Prosiłbym o poradę jaki rower były dla mnie odpowiedni. Pytanie także, czy jest sens w tej chwili inwestować w nowy rower, czy w związki z tym, że zimą nie planuję korzystać z tego środka lokomocji, wstrzymać się do przyszłego roku (np. z uwagi na promocje rocznika 2020). Ten który mam chyba jeszcze to wytrzyma (;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym stawiał na jakiegoś crossa, np. Unibike Prime. Minimalnie droższy, może do kupienia w okolicach 1500 zł. Ale rower solidny do codziennego tłuczenia. Albo jakiś inny rower crossowy, byle z kasetą z tyłu zamiast wolnobiegu. I na dobrych kołach. 

Na promocje rocznika 2020 bym nie liczył z trzech powodów: rowery tak tanie rzadko jakoś specjalnie dodatkowo tanieją, dwa - już ich nie ma więc nie ma czego przeceniać, trzy - nawet jak gdzieś jeszcze jakieś zostały (a kwalifikujesz się do najpopularniejszej ramy 19 cali) to nikt nie będzie skłonny ich przeceniać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...