Skocz do zawartości

[Zakup elektryka] e-bike do miejskiej jazdy do 6500 zl


Rekomendowane odpowiedzi

 

Hej 
Jestem na etapie poszukiwań e bike. Jazda głównie po mieście ( czasami sporadyczna jazda poza miasto)  około 20km dziennie. Zastanawiam się nad dwoma modelami pierwszy to Romet ERT 100  i drugi to Focus Jarifa2 EX Active. Mój budżet za całość wynosi max 6500 zł ( wyżej wymieniony Romet i Focus mogę uzyskać z dużą zniżką za 6000-6500 zl). Czy za takie pieniądze gotowce mają sens czy lepiej złożyć coś samego, jakiś rower do 3k i drugie tyle za system(Zainteresowany jestem raczej legalnym podejściem czyli 250W i 25km/h.). Aktualnie jezdze na budzetowym crossie z decathlonu riverside 500 i kultura jazdy oraz trwalosc sa mocno niezadowolajce. Zalezy mi zeby komfortowo bez szalenstw i potu dojechac 10 km do pracy. Bardzo proszę o pomoc w wyborze :)

wiem, ze podobne watki juz byly, ale nie widzialem zestawien obejmujacych wyzej wymienione rowery

Edytowane przez kakulukia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem. Podajesz rowery z okolic 8-9 tysięcy, z centralnym silnikiem, pisząc że możesz je mieć w okolicach 6 tysięcy. W przypadku tej wyższej kwoty można szukać innych modeli ale nie mam zielonego pojęcia czy też kupisz je w tak dobrej cenie, więc polecanie czegokolwiek nie ma sensu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cóż, miałem podobny dylemat w sierpniu i w końcu zdecydowałem się na używaną Gazelle Orange C8 Bosch. W tej chwili zrobiłem już ok 1500 km (Bornholm!!!) i jestem baaaardzo zadowolony. Trzeba poszukać dobrego, sprawdzonego sprzedawcę i rower sprawdzić - tak jak przez wtyk OBD w autach, tak w tych Boschach można sprawdzić ilość ładowań, przebieg, całkowity czas pracy na baterii, i.t.p...

Mam już swoje latka, przebytych sto choróbsk i jak w Holandii machnąłem się "analogowym" C8 z Hagi do Amsterdamu (50-60 km) i MUSIAŁEM wrócić (bus i zakwaterowanie) w burzy, deszczu zacinającym prosto w paszczę i zapadającej ciemności, to decyzja zapadła natychmiast - e-bike i koniec... :)

Edytowane przez czarli02
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...