Skocz do zawartości

[do 2000zł] używany MTB


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

szukam MTB do 2000zł do wypadów do lasu raz na dwa tygodnie, głównie dla zabawy. Moj wzrost to około 180cm, przeglądałem ogłoszenia z okolicy i rzuciło mi się w oczy takie ogłoszenie.

Full Scott G-zero

Wydaje się fajny ale boje się używanej karbonowej ramy, jak myślicie warto się tym zainteresować? Na co zwrócić uwagę przy oględzinach? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HT na 26" za tą kasę kupisz dobrego, na 29" ciężko, ale może się udać w okolicy 2000 zł.

Cuda się zdarzają, ale sądzę, że jest coś z nim nie tam, albo rama, albo amortyzatory. Nie pchałbym się w Full-a za 1850 zł, oglądałem kilka w okolica 3,5k i tam już były znaki zapytania...

 

To jest karbon, amortyzatory z lat 2002-2006 chyba ( wtedy te rowery wychodziły ), jak ktoś dbał, serwisował to może, ale jak odpuszczał to będzie sporo do wymiany. 

Co chcesz oglądać, jak podejrzewam zero wiedzy w temacie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Stan używanego roweru trzeba bardzo dokładnie sprawdzić, osobiście:

https://www.1enduro.pl/rower-uzywany-czesc-3-ocena-stanu-technicznego/

W związku z tym najlepiej szukać ofert w rozsądnej odległości od swojego miejsca zamieszkania.

Co więcej, jeśli się nie znasz, ani nie masz nikogo zaufanego, kto się zna, to najlepiej dać sobie spokój z używkami.

 

W tym Scottcie G-Zero największe obawy budzi prehistoryczny tylny amortyzator, który w razie czego może być bardzo trudny lub wręcz niemożliwy do naprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...