Skocz do zawartości

[Opona tubeless ready] Speed King CX RaceSport - czy da się uszczelnić ?


adisan82

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

chce zakupić Speed King CX RaceSport brakuje mi tylko informacji czy da się je uszczelnić(tubeless), producent nie podaje takiej informacji dlatego pytam was, moze ktos walczyl z tematem, lub opanowal sztuke szukania lepiej niz ja :)

 

Pozdraiwam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to zastanawiam się nad oponami Continental z rodziny cx

Mountain King CX RaceSport

Speed King CX RaceSport

Cross King CX RaceSport

w rozmiarze 32-622 

warunkiem jest to że musi się dać uszczelnić. 

Może ktoś miał te opony i sprawdzał ? 

 

 

chyba że znacie jakieś szybkie 32 na asfalt plus delikatny teren ? Oczywiście TR. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to mawiają, wszystko jest tubeless, jeżeli jesteś wystarczająco odważny... ale w przypadku opon bez dopisku tubeless ready masz loterię, opony do CX przystosowane do TR na ss poniżej, info z ich strony, masz link jakbyś się chciał pobawić/nie wierzysz :P 
https://www.continental-tires.com/bicycle/tires/cross-tires


image.png.cf30ddb1159982b8a92a8c2a0ad6dc18.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
W dniu 7.08.2020 o 10:50, adisan82 napisał:

chce zakupić Speed King CX RaceSport brakuje mi tylko informacji czy da się je uszczelnić(tubeless), producent nie podaje takiej informacji dlatego pytam was, moze ktos walczyl z tematem, lub opanowal sztuke szukania lepiej niz ja :)

Wracam z tym samym pytanie. Continental nie odpowiada na zadane pytani eo TR? Czy ktoś próbował je uszczelniać?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...