Skocz do zawartości

[do 7500 zł] nowa szosa na tarczach do treningów


TheJW

Rekomendowane odpowiedzi

Chcesz znaleźć zdroworozsądkowe uzasadnienie kupna treka emondy 2021, która jest ciężka i po prostu droga (katalogowo, bo wiadomo, że rowery treka maja ceny z dvpy)? Racjonalne uzasadnienie nie istnieje. Mało racjonalne chyba też nie, jakoś ciężko mi pojąć, że ktoś "kupując sercem" mógłby wybrać treka:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Ultralekkie włókno węglowe, a masa > 9 kg ( można liczyć, że z pedałami 9.5 ;) ) - mnie by to nie przekonało, tym bardziej, że o ile mnie Alzheimer nie myli, to już lekkie alu są w tym przedziale wagowym...
OK, może rower ma się podobać, a przede wszystkim dobrze działać, ale po co już na starcie dokładać sobie balast, którego pozbycie się może kosztować pewnie z pół ceny roweru...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, zapomniałem, że to waga bez pedałów... Podjarałem się niepotrzebnie i przestałem myśleć. :D Faktycznie po dodaniu całego wyposażenia zrobi się już bardzo ciężko.

Na Was zawsze można liczyć! :D

W takim razie kupuję nowe koła MTB (BO PRZECIEŻ COŚ MUSZĘ JAK JUŻ WSZEDŁEM W TRYB WYDAWANIA KASY!!), a szosę...kupię przy okazji jak coś w dobrej cenie się trafi. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Ja się lekko zdziwiłem, bo sklep już działa kilka miesięcy, a w tym czasie pewnie ze 3 razy przejeżdżałem i nic.
Nawet ostatnio gość kosił trawę przed budynkiem, i też napisu nie widziałem - widocznie za mały :icon_wink:
W końcu patrzę, i ooo, Specialized :woot: - aż poszukałem w sieci ( opinie mają dobre ), poza tym na miejscu jest podobno niezły fitting "Retul coś tam" ( zgaduję, że się znają :icon_wink: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta...i następną ramę połamię? :D

Na razie muszę się w ogóle przetestować po tej kontuzji. Myślałem nad jakimiś badaniami wydolnościowymi, ale zbliża się PolandBike w Konstancinie, a to jest bardzo dobry test wytrzymałości... ;) I na upartego na szosie mógłbym go jechać! :D

Generalnie szukam roweru, w którego nie będę musiał na starcie inwestować. Może z czasem jakieś koła się kupi na promocji, ale bez rewolucji.
Jakbym się ścigał na szosie lub byłby to mój główny rower, to nawet bym się nie zastanawiał i brał tę Emondę, po czym faktycznie wymienił koła i rurki na karbonowe. Wtedy mógłby to być fajny "przecinak". ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...