Skocz do zawartości

[Zakup] Giant Expedition


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim :)

Chciałam zakupić sobie rower, którym mogłabym jeździć głównie po mieście ale i na jakieś leśne ścieżki czasem żeby się nadawał. Nie podobają mi się miejskie damki więc rozglądałam się za czymś używanym, z bardziej męską ramą. Chcąc nie chcą wygrałam licytację (sądziłam, że ten rower się sprzeda drożej) i zastanawiam się teraz, czy za tą kwotę jest do dobry zakup i posłuży mi jeszcze. Ponoć jest po przeglądzie i parę rzeczy ma wymienionych. Co sądzicie?

Oto licytacja:

https://allegro.pl/oferta/wycieczkowy-giant-expedition-deore-lx-axa-wroc-9525569345?snapshot=MjAyMC0wNy0yOVQxOTo1MDo0M1o7YnV5ZXI7OGUxOTA0ZjcwMWE5ODk4Zjg5OTljM2Q0MzI3M2Y5MWI3MzllOGQ5ZWYwYTFiNWIzMmIxZjIzNWY0OGIxZTNkMQ%3D%3D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pablo59 ja się po prostu na tym nie znam. A osprzęt z tego co wyczytałam jest całkiem niezły. Dlatego też pytam :)

 

Rozmiar mnie jakoś nie martwił. Siedziałam na męskim rowerze 20'' żeby jakoś się zorientować w temacie i był w zasadzie ciut za duży, jeśli nie licząc tego, że nie czułabym się bezpiecznie mając ramę tuż pod sobą, gdy stałam. Ten powinien być ok pod tym względem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rower z końca lat 90tych ale na dobrym osprzęcie a kiedyś produkowali bardziej trwałe rzeczy. Ładnie wygląda bo dość konkretnie potraktowano go plakiem. Stan ciężko ocenić ze zdjęcia, kwestia stanu łożysk i napędu.

Do wymiany mogą być linki przerzutek i pancerze bo zardzewiałe i hamulce cantilever. Przejedź się na rowerze i zobacz jak hamuje. Jeśli słabo to wymień od razu komplet na vbrake.

Ogólnie jak na rower za 600pln od handlarza to nie jest zły, ewentualne wady do zrobienia za grosze we własnym zakresie. Chyba że zaprowadzisz do serwisu to będą koszty

 

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...