Skocz do zawartości

[plecak] Na rower


Caporeira

Rekomendowane odpowiedzi

Do gravela, czy szosy to lepsza torba podsiodłowa (czyt. bikepacking).

Kiedyś częściej używałem plecaka, teraz tylko do pracy. Mam Deuter Race Air, czy jakoś tak. Jest lekki, ma grube gąbki na plecach, dzięki czemu jest przewiew. Do tego ma mini kieszonkę w której schowany jest pokrowiec przeciwdeszczowy (odblaskowy). No i jest przystosowany do bukłaka, także na MTB jak znalazł. Tylko kolor, który mam (biało-czerwony) dość szybko się brudzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 6 lat Deuter Race Exp Air - to już trzeci z rzędu :) Ma praktycznie większość rzeczy które potrzebujesz na rowerze: przystosowany do bukłaka ( Source robi brandowane dla Deutera  - polecam), pokrowiec przeciwdeszczowy , siatka na przymocowanie kasku, zwiększenie/zmniejszenie pojemności plecaka o 3L poprzez rozsunięcie dodatkowego suwaka.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Charvel napisał:

Od 6 lat Deuter Race Exp Air - to już trzeci z rzędu :) Ma praktycznie większość rzeczy które potrzebujesz na rowerze: przystosowany do bukłaka ( Source robi brandowane dla Deutera  - polecam), pokrowiec przeciwdeszczowy , siatka na przymocowanie kasku, zwiększenie/zmniejszenie pojemności plecaka o 3L poprzez rozsunięcie dodatkowego suwaka.

 

Już kiedyś mi się spodobał.

Z tego co widzę to jest jeden rozmiar 14+3 ?

Jaki kolor kolor powiadasz?

Ktoś pisał że np czerwony nie jest praktyczny (szybko się brudzi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma innych Race EXP Air

Co ma kolor do "brudzenia się" - biały nie brudzi się szybciej od czarnego, co najwyżej na białym lepiej będzie to widać.

BTW: jest takie coś jak pralka :) Jak się pobrudzi plecak w dowolnym kolorze, to się go pierze, a nie gada, że któryś kolor się szybciej brudzi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniło się kilka rzeczy:

- sam wygląd z zewnątrz

- w 2020 pojawiła się druga duża kieszeń w której są organizery na różne rzeczy, zamiast małej kieszonki u dołu plecaka

- w 2020 przenieśli mocowanie/rzep do rurki bukłaka na drugie ramię - rozwiązanie z wcześniejszych lat było lepsze, gdyż można było wykorzystać pasek piersiowy to złapania rurki w drugim miejscu - w nowej wersji już się tak nie da. To jest na minus wg mnie.

- w 2020 na miejsce siatkowych bocznych kieszonek zrobili normalne - na plus, te siatkowe się rozciągały i nie wracały po pewnym czasie do wcześniejszego rozmiaru.

Generalnie polecam nowszą wersje - lepsze kieszonki, druga duża komora na rzeczy z kieszonkami zamiast małej przedniej kieszonki.

Tu masz wersję 2020: https://8a.pl/plecak-rowerowy-deuter-race-exp-air-chili-cranberry

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 5.08.2020 o 12:08, Charvel napisał:

Zmieniło się kilka rzeczy:

- sam wygląd z zewnątrz

- w 2020 pojawiła się druga duża kieszeń w której są organizery na różne rzeczy, zamiast małej kieszonki u dołu plecaka

- w 2020 przenieśli mocowanie/rzep do rurki bukłaka na drugie ramię - rozwiązanie z wcześniejszych lat było lepsze, gdyż można było wykorzystać pasek piersiowy to złapania rurki w drugim miejscu - w nowej wersji już się tak nie da. To jest na minus wg mnie.

- w 2020 na miejsce siatkowych bocznych kieszonek zrobili normalne - na plus, te siatkowe się rozciągały i nie wracały po pewnym czasie do wcześniejszego rozmiaru.

Generalnie polecam nowszą wersje - lepsze kieszonki, druga duża komora na rzeczy z kieszonkami zamiast małej przedniej kieszonki.

Tu masz wersję 2020: https://8a.pl/plecak-rowerowy-deuter-race-exp-air-chili-cranberry

 

Kupiłem, czy to jest wersja 2020?

https://www.dropbox.com/s/qwm7tsa1lpsya64/20200815_000514.jpg?dl=0

https://www.dropbox.com/s/lchqzge06cu63pt/20200815_000532.jpg?dl=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...