Skocz do zawartości
  • 0
Gość Kacper

Rower górski do 2000zł

Pytanie

Gość Kacper

Cześć, szukam roweru górskiego do jazdy po mieście, okazjonalnie dłuższe wycieczki. Ale czasem jeżdżę też po lasach i łąkach. Cena roweru nie może przekroczyć 2000zł. Obecnie ważę 83 kg i mam 182 cm wzrostu, lecz ciągle rosnę i wolał bym mieć trochę zapasu. 

Dzięki za wszystkie propozycje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

0 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie udzielono jeszcze odpowiedzi na to pytanie

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Ponury_Grzyb
      Przez Ponury_Grzyb
      Witam serdecznie,
      Potrzebuję roweru uniwersalnego, którym będę mógł pojeździć na ścieżkach rowerowych, ale także wybrać się do lasu lub nad jezioro. Do roweru będę chciał dorzucić fotelik dziecięcy i od czasu do czasu zabierać moją 3 letnią córeczkę na przejażdżki. Budżet jakim dysponuje to 2000 zł. 
      Proszę o poradę jaki sprzęt byłby dla mnie najlepszy.
      Często przewija się model indiana-x-road-4-0. Czy rzeczywiście jest on warty polecenia? Na co powinienem zwrócić uwagę?
      Z góry dziękuję za przyłączenie się do dyskusji.

Pozdrawiam,
      Łukasz

EDIT: Proszę o przeniesienie do odpowiedniego działu. Dostosowałem nazwę tematu zgodnie z instrukcją w podziale.
    • chico
      Przez chico
      Cześć,
      Zarejestrowałem się na forum jak widać parę lat temu ale nawet przez te parę lat nie kupiłem żadnego roweru. W związku z tym, że siedząca robota coraz bardziej daje się we znaki podjąłem decyzję o zmianie auta na rower. Parę faktów:
      - nie mam roweru od 15 lat, ostatni raz jeździłem z 5 lat temu;
      - mam 180 cm wzrostu i 93 kg wagi;
      - mam budżet około 2000 zł na sam rower;
      - roweru będę używał tylko na twardym, głównie asfalt;
      - dojazdy do pracy w tę i z powrotem(parę km dziennie);

Nie znam się kompletnie na osprzęcie(było coś takiego jak Deore XT XTR), hamulcach(wiem, że kiedyś były v-brake i to był hit) dlatego proszę o porady. Wstępnie znalazłem np coś takiego: Giant Roam 3 Disc - czy to jest coś w miarę fajnego?
      Pozdrawiam!
    • xaluke
      Przez xaluke
      Witam, poszukuję roweru MTB do około +/- 3000 PLN. Byłem zdecydowany na rower Kellys Gate 30 (cena ~3200 PLN) jednak znalazłem używany rower Kross level A+ (cena 3200 PLN) zmodyfikowany o
      -Pedały Dartmoor
      -Napęd nx Eagle 1x12
      -Kierownica carbon
      -Piasty maszynowe przod tyl
      Teraz rodzi się pytanie, czy lepszym wyborem będzie zakup nowego Kellys czy używanego Krossa?
    • iluzjonista123
      Przez iluzjonista123
      Hej! Szukam roweru dla mamy, w stylu crossowego/miejskiego. Głównie na czym mi zależy, to żeby była wygodna pozycja, czyli wysoka kierownica. Jeżdżone będzie głównie po mieście, czyli chodniki, kostka. Czasem do lasu.
      Wzrost ~165cm
      Niedawno była w sklepie i polecili je któreś  z tych:
      https://nrowery.pl/crossowe/103-madeira-db-da.html lub https://nrowery.pl/crossowe/104-madeira-db-ac.html https://sportprofit.pl/pl/p/Rower-Onilus-Naila-3.0-28-grafitowy-polysk-2020/28179 https://katalog.bikeworld.pl/2015/web/produkt/rowery/trekking_cross/northtec/43134/boudicca_al Z góry dziękuję za podpowiedzi :)
    • david275
      Przez david275
      Czesc, chce kupic rower na dalekie podroze po gorach i nie tylko i nie wiem jaki dokladnie rower wybrac. Rower trekkingowy co prawda jest dobry na dlugie podroze, ale nie na trasach gorskich (tak przynajmniej gdzies przeczytalem). Mam zamiar wybrac sie na podroz 2 tygodniowa. Podroz sklada sie z trasy gorskiej, gdzie jest pelno dziur i kamieni oraz normalnej trasy po asfalcie. Dlatego chcialem sie zapytac jaki rower bylby najlepszym wyborem? Cena do 4.000 zl najlepiej max. 2800 zl.