Skocz do zawartości

[Widelec, ubezpieczenie] Ubezpieczenie przetarcia na widelcu karbonowym


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Podczas transportu roweru powstało mocne przetarcie na widelcu karbonowym (widać na zdjęciu)

IMG_1750.thumb.jpg.8f1b09a67ba01bd02dfd642547123be7.jpg

Jakie mogą być z tego skutki? I jak się zabezpieczyć żeby nic się nie stało i czym ewentualnie pomalować ? 

Myślałem o pomalowaniu zwykłym lakierem do paznokci, ale nie jestem pewien czy to dobry pomysł..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o "zabezpieczenie" to lakier wystarczy.

Możesz kupić podkład, bazę, bezbarwny i się bawić. IMO bez sensu, strata czasu, pieniędzy a i tak nie będzie wyglądało jak fabryka.

Zresztą to chyba przełaj więc użytkowany zgodnie z przeznaczeniem nie ma szans być idealny xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mihau_ napisał:

Jeśli chodzi o "zabezpieczenie" to lakier wystarczy.

Możesz kupić podkład, bazę, bezbarwny i się bawić. IMO bez sensu, strata czasu, pieniędzy a i tak nie będzie wyglądało jak fabryka.

Zresztą to chyba przełaj więc użytkowany zgodnie z przeznaczeniem nie ma szans być idealny xd

No tak xd Na mniejszy rysy to uwagi nie zwracam, tylko tym zaniepokoiłem się :) Dzięki za podpowiedzi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Dokumosa napisał:

To nie wygląda na przetarcie ale na uderzenie wielokrotne w tą samą okolicę. Lakier wyraźnie jest odbity nie zdarty. Do tego w puncie centralnym jakby mocniej/częściej. Jesli masz protokół spisany w obecnosci kuriera to reklamuj.

Tak, jest to raczej wielokrotne uderzenie, był on transportowany w busie kolegi, dlatego nie mogę zareklamować. Był ukryty kocem, ale, niestety, niezbyt dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...