Skocz do zawartości
mastiv2

[Nakolanniki] jakie ochraniacze w każdy teren

Rekomendowane odpowiedzi

mastiv2

Cześć, pod koniec wakacji wybieramy sie z kolegami na tripa po rożnych miejscach (np. Khazura, Gura Żar itp.). Kaski i rowery już są, teraz potrzebujemy dobrych nakolanników, myślę że od razu łączonych z ochraniaczami na piszczele. Budżet to ok. 200zł ale znam już ten sport i wiem że nic nie jest tanie i zawsze się wydaje 2 razy więcej niż sie planuje więc podawajcie wszystkie propozycje godne polecenia. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Szym3kSzym3k

@KSikorski masz te ochraniacze? Szukam czegoś lekkiego i zastanawiam się między JOINT VPD air i Endura a SingleTrack Lite II . Który poziom ochrony jest lepszy 1 czy 2?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
KSikorski

Tak, posiadam X factor Flow. Jestem z nich bardzo zadowolony. Ten "flow" rzeczywiście działa ;-)

Innych nigdy nie używałem, więc się nie wypowiem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Szym3kSzym3k

@KSikorski a powiedział byś o nich że są lekkie i przewiewne czy raczej pancerne. Ja szukam raczej tych pierwszych w lekki teren. Tak żeby ochroniły przed korzenie. Mają tylko gąbkę czy jeszcze wkładkę plastikowa? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
KSikorski

Mają tylko protector sas-tec, czyli taka solidniejsza gąbka. To nie są ochraniacze do jakiegoś downhillu, tylko właśnie lekkie, w których można pedałować cały dzień i nie umrzeć od odparzeń.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
wojtt80

Odpowiadające Twoim potrzebą mogły by również być Alpinestars Paragon Pro. Ujeżdżam w nich drugi sezon, lekkie i nie uwieraja, przez długość głębiej chronią golen.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta