Skocz do zawartości

[komputerek z GPS] Jaki Licznik/komputerek do turystyki


soks

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, 

Szukam względnie taniego (800-1000 może być używany) gps, który zamontuje na rowerze. Nie musi mieć super  funkcji treningowych bo i tak nie bede korzystał z nich, ale musi mieć mapki z nawigacja. 

Chciałbym aby był tez ant+ ze względu na kadencje + prędkość z koła.

Zainteresowałem się mio Cyclo -  to chyba jest najtańsza opcja, ale znowu gdzie nie czytam to są jakieś komentarze ze to badziew. Ciezko wyłapac, czy faktycznie sa to opinie uzytkownikow czy czarny PR. Dodatkowo firma nie umożliwia wgrania zewnętrznej mapy, a nie wiem jak z jakością map fabrycznych .

2. opcja to Garmin, ale właśnie jaki? 

3. Bryton? To jakiś chińczyk? Nie znam zupełnie tej marki. Ktoś  coś?

4. Sigma rox , ale tutaj tylko 12 ma mapy i raczej poza budżetem.

 

A może jakiś Samsung/inny z ant+ (+torebka oraz Powerbank)  i Locus Pro? Chociaż to do mnie najmniej przemawia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spigen gearlock MF100 + sensowny telefon + powerbank podłączony kablem kątowym z magnesem (np. https://allegro.pl/oferta/kabel-magnetyczny-katowy-usb-quick-charge-usb-c-8824083882) + Locus Map Pro.

Rozważałem Edge Explore, ale obejrzałem wersję demo dostępnych na niego map (PL Topo) i okazało się że w moich okolicach brakuje połowy szlaków... W związku z czym LoMap Poland z Locusa wciąż jest bezkonurencyjna.

Taki zestaw pracuje ponad 20 godzin i wytrzymuje jazdę z metrowymi dropami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...