Skocz do zawartości

[kurtka przeciwdeszczowa] szukam czegoś w dobrej cenie


Wafel69

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Szukam kurtki przeciwdeszczowej która skutecznie ochroni od deszczu. Nie wiatrówka bo taką już mam. Oddychalność nie wazna.

Co powiecie na Kross Rainy?

Koniecznie z kapturem i kieszonką zapinaną.

Co polecacie?

Edytowane przez Wafel69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wady, które widzę na zdjęciu:

  • krótka
  • brak przedłużanego tyłu
  • brak przedłużanych rękawów
  • spory kaptur, ale pewnie kask nie wejdzie
  • nigdzie nie znalazłem parametrów, ale pewnie jako tania turystyczna szału nie ma
  • w tej cenie można znaleźć Endura Singletrack II z rowerowym krojem i parametrami 10k/20k

Co kto lubi, ja nie wyobrażam sobie jazdy w kurtce turystycznej czy żeglarskiej (nawet kurtce, a nie gumowanym sztormiaku) na rowerze. Nawet jadąc do pracy bym się ugotował, nie mówiąc o normalnej jeździe.

Edytowane przez solar21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, solar21 napisał:

Wady, które widzę na zdjęciu:

  • krótka
  • brak przedłużanego tyłu
  • brak przedłużanych rękawów
  • spory kaptur, ale pewnie kask nie wejdzie
  • nigdzie nie znalazłem parametrów, ale pewnie jako tania turystyczna szału nie ma
  • w tej cenie można znaleźć Endura Singletrack II z rowerowym krojem i parametrami 10k/20k

Co kto lubi, ja nie wyobrażam sobie jazdy w kurtce turystycznej czy żeglarskiej (nawet kurtce, a nie gumowanym sztormiaku) na rowerze. Nawet jadąc do pracy bym się ugotował, nie mówiąc o normalnej jeździe.

Kolego, kurtka nie jest krótka, rękawy w sam raz, spory kaptur do którego wejdzie kask (sprawdzone) . Endura 50% droższa ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na modelu rękawy wyglądają akurat na długość, więc w pozycji rowerowej pewnie na mnie byłyby za krótkie. Ale jak pasuje, OK.

Co do Endury, pod koniec czerwca były wyprzedaże i można było znaleźć za 290-380 zł zeszłoroczne modele w Polsce. Jeszcze teraz można znaleźć za 320, ale trzeba coś dobrać do darmowej wysyłki. https://www.cyclestore.co.uk/endura_singletrack_waterproof_jacket_forest_green-ID_79373

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...