Skocz do zawartości

[2000] Rower crossowy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, po przeczytaniu kilku tematów i obejrzeniu różnych filmów, chciałbym zakupić rower do kwoty 2000-2500(lepiej mniej). 

 W oko wpadły mi: 

Kands Maestro 2019 - jest on za 1650zł, więc mógł dołożyć do niego jakieś 600/650zł

Lazaro X-Force V4 (lecz nie mogę znaleźć ofert jego sprzedaży) 

Orkana 4M 2019 

Wiem, że jest bardzo dużo takich tematów, ale nie potrafię się zdecydować. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 600 zł kupi się SR Suntour NRX-D. To jest podstawowy model, ale znacznie lepszy niż sprężynowe NEX/NVX/NCX. Za 800 zł jest Rock Shox Paragon i z własnego doświadczenia mogę jak najbardziej polecić ten model. Podczas normalnej jazdy nie powinno być dużej różnicy pomiędzy tymi rowerami. Kands ma słabszy osprzęt o jeden model (oprócz przerzutek), jest też o 1,3 kg cięższy (katalogowo). Osobiście wolałbym Alivio i powietrzny amortyzator niż Deore i sprężynowy amortyzator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, podlacze sie do tematu by nowego nie zakladac. Co myslicie o modelu Vellberg Explorer 5.2? Zdaje mi sie, ze one wszystkie na jedno kopyto sa robione tylko troche malowaniem i delikatnie osprzetem(minimalnie). A moze macie jeszcze jakies inne modele warte polecenia? 

Dodam, ze bede jezdzil rekreacyjnie troche szosa (sciezki rowerowe ) troche sciezki lesne (mieszkam w NL i tu duzo takich miejsc jest ). 180 cm wzrostu i spora waga bo ponad 110kg.  

 

ps. ten Romecik Orkan 5M kosztuje 3400zl wiec sporo za duzo jak na moje potrzeby. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem posiadaczem takiego Vellberga od około 4 miesięcy i jak na razie nie mam zastrzeżeń do tego roweru.Rower nie jest lekki i to jedyny zarzut jaki do niego mam,ale myślę że za 2000 zł jakie za niego zapłaciłem nic lepszego się nie kupi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie zauważyłem, że ten model jest średnio dostępny. Trochę w błąd wprowadziła mnie strona producenta na której jego brak dopiero ujawnia się po kliknięciu na przycisk kup. Napisałem do producenta o dostępność ale zapewne to nic nie da więc może polecieć coś innego potrzebował bym ten rower tak na żar tygodnie bo akurat urlop będę miał.

PS. Rekin256 ile masz wzrostu i jaka ramę wybrałeś bo jakby się udało chce mniej więcej wiedzieć w jaki rozmiar celować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...