Skocz do zawartości

[Green Velo] Adaptacja roweru górskiego


IP68

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,
Jak sądzicie, czy rower Unibike Mission z kołami 27,5 stanowi wdzięczny obiekt chwilowej adaptacji na maszynę bardziej crossową. Czy gdybym dodał do niego bagażnik i założył możliwe cienkie opony (no właśnie jaki rozmiar optymalnie) to sprawdziłby się na trasie Green Velo? Trafiłem dziś samochodem na odcinek podlaski i jestem urzeczony, a jednak nie uprawiam sakwiarstwa, a raczej bikepacking w dość trudnym miejscami terenie. Chciałbym spróbować czegoś nowego niekoniecznie kupując od razu rasowy rower trekkingowy. Jak sądzicie, czy da się podejść tak do tematu?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam presji na km. To rower syna, (Shadow, nie Mission, ale żadna różnica). Młody ma 11 lat, więc nie rzucamy się na trzycyfrowe dystanse dzienne. Dzięki za odpowiedź. Jeden rower mam ogarnięty, teraz muszę wymyśleć coś dla siebie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wczesnym etapie planowania w jakim się znajduję, myślę by zacząć od południa. Pewnie nie w tym roku, bo na ten już cele postawione i w trakcie realizacji. Zbieram wywiad, przesłuchałem kilku rowerzystów na szlaku ;) i wiem, że nawierzchnie bywają zróżnicowane. Nie mniej na "góralu" nie spotkałem nikogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...