Skocz do zawartości

[Trasy] Rudawy Janowickie


gyrill

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka. Szukam tras na trail / lekkie enduro (bo mocnego nie umiem) na sztywniaka 140 mm w Rudawach Janowickich. Piszę tutaj, bo nie mam tego komfortu żeby sobie odkrywać. Jadę z całą rodziną raz w roku i mam 3 z 6 dni gdzie mogę cokolwiek pojeździć.

Byłem tam w 2017 ale niewiele już pamiętam, poza tym, że sporo tras było po leśnych drogach i asfaltach. Szukam więc ciekawych zjazdów. Mega mi się podobało po tej drugiej stronie czyli w na Różance ale tam znów zjazdy znalazłem tylko po drogach leśnych...

Z samych Rudaw zapamiętałem zjazd ze Skalnika i szlakiem przez Zamek Bolczów. Ponieważ jestem lama i góry oglądam głównie na fejsie to nie oczekuję dużych pętli, szukam fajnych miejsc gdzie można sobie poćwiczyć rzeczy których nie mam pod domem. 

Znalazłem też słynną w pewnych kręgach pętlę Speedyego :D objechaną z wariacją przez kolegę Semowa z któregoś z forów. Ale może coś jest nowego w tych górkach o czym nie wiem? 

Oprócz tego chcę odwiedzić Olbrzymy w Jeleniej ale to już mam obczajone osobno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...