Skocz do zawartości

[szosa vs przełaj] Kellys arc 50 czy merida mission cx400


MrLuke

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
obecnie jeżdżę na mtb26" ale zacząłem zastanawiać się nad czymś szybszym czyli szosą lub przełajem  (nie interesują mnie szosy endurance czy gravele).
Poprzeglądałem trochę internet i w cenie do ok 5tyś zł ten Kellys arc 50 wygląda przyzwoicie tylko zastanawia mnie jakie oponki max można włożyć czy wejdą 32? Teraz merida obniżyła ceny na przełaje i praktycznie w tej samej cenie można kupić mission cx 400. Ta merida ma chyba agresywniejszą geometrię od tego kellysa a zawsze można zmienić opony/koła i mieć bardziej uniwersalny rower(czasami jakieś szutry i lekki teren). W podobnej cenie jest też kross vento 4.0 ale główka ramy jest jeszcze wyższa no i osprzęt to tylko tiagra. Polecany rose sl pro nie ma tarcz a i geometria to endurance. Jakiś czas temu na allegro był fuji sl ltd disk 2017 poniżej 6tyś karbonowa rama i osprzęt na 105 ale znaleźć w tej cenie i moim rozmiarze taki rower teraz to ciężko. Co sądzicie o tych rowerach czy w podobnej cenie jest coś lepszego, czy przy takiej kwocie już lepiej dołożyć i kupić coś z ramą karbonową ? Czy może w tej cenie można by złożyć coś samemu tylko na jakiej ramie ?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...