Skocz do zawartości

[przerzutka tylnia] Microshift Advent 9s


Hrot

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, 

dowiedziałem się ostatnio o przerzutce i całej grupie (kaseta/manetki/przerzutka) microshift advent, jest to 9 biegów przeznaczonych na użycie 1 blatu z przodu(są też wersje na 2 blaty ) i ma bardzo dobry system sprzęgła (podobno).

Czytałem angielskie opinie na internecie i są bardzo pozytywne i poza tym nie ma przerzutek shimano shadow+ na 9 rzędowe napędy, to samo tyczy się przerzutek Sram Type 2, moje pytanie czy ktoś ma doświadczenia z tą grupą i przede wszystkim zna jakieś sklepy które mają to na stanie.

Także zastanawia mnie czy można użyć kasety np sunrace'a 9 rzędowej lub innej czy nie bo są inne odległości pomiędzy zębatkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzęgło  mają raczej gorsze niż shimano (to dalej jest jednak budżetówka, ale nawet nie tak tania bo ceny osprzętu w europie są jakąś połowę niższe niż w USA) poza tym do taniego 1x9 możesz użyć manetki srama z przerzutką 10rz od shimano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Hrot napisał:

Czytałem angielskie opinie na internecie i są bardzo pozytywne...

Nie mam doświadczenia z Adventem, ale jak piszesz, ludzie zagramanicą generalnie chwalą. Moje doświadczenia z innym osprzętem Microshift są pozytywne, lipy nie robią. Adventa Decathlon też ładuje do swoich b-twinów i rockriderów.

Kasety możesz użyć dowolnej, ale jak zauważył @SoloTM manetka advent musi być sparowana z przerzutką advent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...