Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

daniel23

Witam. Chciałbym zacząć swoją przygodę z jazdą na rowerze szosowym. Oczywiście jestem amatorem i nie znam się na tym. Po za rozróżnieniem grup osprzętu to nie wiem nic. Szukam roweru do jazdy do pracy, na treningi jak i w trasy. Od sprzętu oczekuję, żeby nie musiał być serwisowany co każdą przejażdżkę i faktycznie odczuwać komfort z jazdy. Liczę bardziej na jakość niż aspekty wizualne, aczkolwiek jak by wyglądał przyzwoicie, to bym się nie obraził. Poniżej zamieszczę trochę ofert, które znalazłem na olx'ie i mnie zainteresowały.

[1000zł] trek   [1200zl] bulls   [1000zl]avanti   [1200zl] Giro   [1050zl] x-zite   [950zl]accent   [1100zl]kross   [1000zl] scott   [1200zl]Cilo  [1200zl]kross

Z swojego subiektywnego nieoczytanego zdania wyróżnił mi się trek i giro, oba mają ultegre, chociaż się zastanawiam czy faktycznie rower na takim osprzęcie można kupić za taką cenę..
Scotta i Cilo byłbym w stanie obejrzeć sam, reszta raczej, o ile sprzedawca się zgodzi wysyłka.

Za każdy komentarz, opinię dziękuje. Mam 181cm wzrostu i ważę 80kg. Miłego dnia :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta