Skocz do zawartości

[Szosa do 4000] Pierwsze skrzypce


Simonlitronic

Rekomendowane odpowiedzi

Witam użytkowników,

szukam roweru szosowego dla początkującego 3000-4000zł. Posiadam stricte rower mtb trek x-caliber 8 ( 29 cali koła) Potrzebuję głownie czegoś na asfalt.

Wiek 25, wzrost 189cm, ektomorfik, kończyny długie. Mam niedaleko sklep, więc każdy z modelów mogę przymierzyć, który z nich będzie najbardziej dopasowany.

Chciałbym, żeby rower nie błyszczał sam w sobie a był na bardzo dobrym osprzęcie, wydajnym, nie wymagającym częstych ingerencji z zewnątrz "jednym słowem" rowerem na lata przy tym dającym dużą satysfakcje z jazdy.

Proszę o konkretne modele. Pozdrawiam i dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc "bardzo dobry osprzęt" mam na myśli tak dobrane podzespoły, których wartość nie przekroczy całej puli pieniędzy.

Nie zmierzam płacić więcej za rower, gdyż ma on służyć do rekreacji i "uciecze od stresu"

Czy potrzebny jest kompromis? Coś względem czegoś [jak na przykład napęd tiagre 4700] Na forum można wiele przeczytać, ale nie zamierzam zgrywać znawcę kolarstwa szosowego ani opierać się na kilku częściach, które znalazłem w internecie.
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...