Skocz do zawartości

[oznakowane trasy w górach] z polami kempingowymi w okolicy


Rafał87

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam fajnych tras rowerowych dobrze oznaczonych w górach (najchętniej południe polski i południowy-zachód) z miejscem na rozbicie namiotu (ewentualnie przekimanie w aucie) i chociaż jakimiś toaletami. Coś na wzór Rychleby, Smrek (po stronie czeskiej, gdzie jest całe centrum). Ostatnie lata trochę wypadłem z branży, chce w wakacje trochę pojeździć na góralu po górach, ścieżki raczej bardziej lajtowe kondycyjnie (ala Smrek) jakieś techniczne zjazdy jak superflow w Rychlebach nie zaszkodzą ;) idealnie by było jak do tego było by jakieś jeziorko w którym można się kąpać :) Z tego co się rozglądałem to znalazłem oznakowane szlaki "strefa MTB Sudety" trasy w okolicy Walimia i niedaleko jezioro Bystrzyckie, niestety na google maps nie widzę tam miejscówki do rozbicia się (może ktoś miejscowy cośpodpowie?) druga miejscówka to Bielawa, tam jezioro BIelawskie, jakiś camping należący do OSIR znajduje się tam. Może coś w okolicy Złotego Stoku (zalew paczkowski) ktoś coś zna? W Złotym Stoku bywałem na maratonach (MTB Powerade) lubiłem tamte trasy (może dlatego że były zaraz na początku sezonu i byłem spragniony gór :D ). Może okolice bielsko-biała coś fajnego? do szczyrku się jezdziło z 10lat temu ale jakoś znakowanych tras tam nie kojarzę ale może przez lata się coś zmieniło.
Priorytet to dobrze oznakowane trasy które można przejrzeć w necie najpierw i jakaś miejscówka typu pole kempingowe w pobliżu co by nie nocować na parkingu pod biedronką :D

A i drugie pytanko to jak obecnie wygladą wyjazd na czechy (smrek, rychleby)? może ktoś był ostatnio, jak z przekraczaniem granicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...