Skocz do zawartości

[Bagażnik] Które firmy są godne polecenia?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Przymierzam się do zakupu bagażnika dachowego (bazowego ściślej mówiąc, nie posiadam relingów na dachu) do swojego sedana. Jakie firmy, oprócz Thule która oczywiście jest najbardziej polecaną ale niestety za bardzo wybiega poza mój budżet, polecacie jeśli chodzi o bagażnik? Natknąłem się na firmę AMOS a także firmę MODULA. Czy ktokolwiek korzystał z ich produktów i może się wypowiedzieć? Mój budżet do maksymalnie 300 zł.

Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, siejak1 napisał:

Ok, ale zanim kupię uchwyt rowerowy potrzebuję bagażnika bazowego bo nie mam relingów w swoim samochodzie, przykładowo coś takiego: https://allegro.pl/oferta/bagaznik-dachowy-bazowy-mercedes-c-klasa-w204-w205-8681828246

To jest na przykład firmy AMOS. Thule leży trochę poza moim budżetem niestety ponieważ chciałbym się zmieścić w 300-350zł za bagażnik rowerowy+ uchwyt 

Edytowane przez russosche
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja przez kilka lat używałem w Octavii bazy firmy CRUZ. Stalowe belki w plastikowej osłonie, do tego dedykowane uchwyty do dziur w dachu, plus zamykanie na klucz 4 sztuki.
Wtedy zapłaciłem za taki (nowy) zestaw ok 350 zł.  Przez kilka sezonów spełniały swoją rolę bez zarzutu. Praktycznie ściągane tylko na zimę. Zazwyczaj woziłem 3 rowery, w tym, kilka razy nad morze.
Ostatecznie sprzedałem je po zmianie samochodu, w stanie niewiele gorszym niż kupiłem za 150 złotych.
Szczerze polecam.
Z tego co widzę, można kupić na allegro od 200 zł nowe (ale cena zależy od, tego do jakiego samochodu to są uchwyty). Jeżeli będziesz chciał zamykanie na klucz, musisz dopłacić ok 60 zł. Poszukaj też używanych.
Jeżeli dobrze pamiętam, to był takie: www.cruzber.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...