Skocz do zawartości

[Rower przełajowy] do 700-800 zł


Stej18

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry Państwu, chciałbym kupić rower przełajowy w granicach 700-800 zł. Chciałbym go kupić na allegro i czy mogłby ktoś jakiś polecić? Mieszkam na Podkarpaciu więc tereny raczej pagórkowate a dziennie chciałbym przejeżdzać 10-15 km. Zależy mi na tym żeby był wytrzymały i chciał jechać :D Z góry dziękuje za porady i wstawione linki do aukcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :)

Czy to nie ma być po prostu tani środek transportu z punktu a do b jak mniemam? Nie wiem czemu akurat przełajowy (jesteś tego pewien, wiesz jak wygląda i do czego służy z założenia taki rower?), ale szybciej będzie jak samemu wyszukasz na olx czy alledrogo cokolwiek z podanego przedziału cenowego co zwróciło Twoją uwagę i ewentualnie wrzucisz tu z prośbą o opinię/poradę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze to rozglądnij się po ogłoszeniówkach, aukcjach  i zobacz co jest za ta kwotę.

Ja osobiście nie wydałbym na rower 700-800 zł bo to co widywałem w tych cenach daleko odbiegało od tego czym chciałbym jeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...