Skocz do zawartości

[Stargard] MTB czy gravel na kilka dni w okolicy?


gyrill

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka! Odwiedzam rodzinę w Stargardzie, ale z tego co pamiętam to tam jest beznadziejnie nudno. Zastanawiam się który rower zabrać i czy ma to sens. Mam ścieżkowca i graveloszosę. Może będziecie mogli coś doradzić? :)

Patrzyłem na mapę, ale trasa wokół Miedwia wydaje się płaska jak stół, i raczej gravelowa. Jeśli tam jechać to dla treningu bardziej niż frajdy z jazdy.

Zabieranie tam MTB to chyba za dużo. Chyba, że da się jakoś szybko przeskoczyć do Szczecina do Zdunowa pociągiem i do Puszczy Bukowej. Tam jest sporo ścieżek na Trail Forks narysowanych ale z czym to porównać? :)

Wiecie jak to jest: chciałbym pokręcić i mieć fun ale nie chcę wtopić bo okazji do pojeżdżenia nie mam niestety tak dużo i zawsze czuję niedosyt... 

image.png.3bac48c1cb3245760fb68efbb45d5cf4.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puszcza bukowa to bruki i drogi gruntowe (dosyć sypkie jak sucho i błotnisto jak mokro), zdecydowanie lepiej na MTB.

Wokół Miedwia to stare asfalty i płyty Jumbo (jak bliżej jeziora) da sie gravelem. Reszta okolicy także lepiej na gravelu.

Pozdrawiam

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...