Skocz do zawartości
IP68

[Parking] Trasa Płock - Warszawa - Płock

Rekomendowane odpowiedzi

IP68

Cześć,
planuję wypad z 11-to letnim synem na trasie jak w temacie. Chcemy objechać wokół Kampinos i spędzić kilka dni w Warszawie. Sęk w tym, że potrzebuję miejsca w Płocku, gdzie mógłbym zostawić samochód na około tydzień. Nie musi być od razu nie wiadomo co, bardziej chodzi o miejsce w miarę bezpieczne i takie z którego auto nie zostanie odholowane. Na Warmshowers już próbowałem, niestety bez odzewu. Ma ktoś jakieś sugestie?

Z góry dzięki za pomysły :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
radko10

Objazd KPN asfaltami z dzieckiem to raczej średni pomysł. W Julinku jest nocleg i parking do Warszawy też blisko.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
IP68
Napisano (edytowane)

Niekoniecznie będziemy jechać asfaltami, a wręcz ich unikać. Mamy trzyletnie doświadczenie w Puszczy Bydgoskiej, lasach gostynińsko-włocławskich i Brodnickim Parku Krajobrazowym, damy radę.

Za Julinek dzięki, pewnie się tam zatrzymamy.

Wracając do tematu, szukam miejsca w Płocku, gdzie mógłbym zostawić auto na tydzień. Sprawdzałem parkingi strzeżone, ale są trochę przydrogie. Taniej niż na nich zostawiałem auto na parkingu lotniskowym.

Edytowane przez IP68

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
jorisvoorn

Poszukaj na fb jakiejś grupy rowerowej z Płocka. na pewno ktoś coś doradzi albo u siebie na podwórku pozwoli auto zostawić.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta