Skocz do zawartości

[Radon Skeen Trail] ktoś ma ?


wkg

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie, pytanie jak w temacie. Szukam opinii ewentualnie możliwości zobaczenia, przejechania się ale głównie opinii od potencjalnych posiadaczy. 

https://www.radon-bikes.de/en/mountainbike/fullsuspension/skeen-trail-cf/skeen-trail-cf-100-sl-2020/

Cena, wyposażenie, geometria wygląda atrakcyjnie. PressFit Sram-a mnie trochę studzi ale w końcu ludzie na tym jeżdżą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hmmm ... to jednak inne rowery - alu ma zupełnie inną geometrię - jest trochę krótszy, ma bardziej stromą główkę, bardziej płaską podsiodłówkę ale pewnie charakter roweru jest nieco zbliżony. Niski suport ma też swoje zalety :) ale haczenie z pewnością do nich nie należy :)

Najbardziej interesuje mnie rozmiar jaki wziąłeś i długość mostka (w dokumentacji - a teraz na stronie jest tylko 8.0 ale pewnie geo ta sama - tego nie ma). Zwykle mierzę odległośc od jarzemka siodełka do mostka i potrzebuję około 680mm. Także te informacje bardzo by mi pomogły : ) Z mojego mierzenia wychodzi mi 20" ale reach 474 w 20" wygląda hmmm ... przerażająco :D Mam 177 cm.

No i oczywiście ogólne wrażenie - jak ten rower podjeżdża, czy mocno buja na podjazdach, jak zjeżdża choć zdaję sobie sprawę, że to bardzo indywidualne odczucia. No i jak się sprawują hamulce Magury.

Dzięki !

 

Edytowane przez wkg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

No właśnie jeżdżą na press ficie srama. Robisz 1000km, po czym wyrzucasz wszystko na śmietnik i zakładasz schitmano. GUB to ....

W tej chwili nawet super enduro podjeżdża. Jedyne co hamuje na podjazdach, to opony, nie zawieszenie. Jeśli jeździsz w prawdziwych górach, to założysz prawdziwe opony. A czy rower będzie miał 180, czy 140 skoku będzie podjeżdżać podobnie.

Ten radon ma opony do xc, więc podjeżdżać będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...