Skocz do zawartości

[Pompka] Na rower, mała, wytrzymała


Jeremiach

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Poszukuję małej kompaktowej pompki do wentyli Presta i Schrader (może być jeden wentyl - mam przejściówki).

Dodatkowo musi być wytrzymała i dobra aby można napompować 7bar i nie rozpadła się po 3 razach. Taka aby była na lata.

Dodatkowym atutem będzie możliwość zakupienia dodatkowego akcesoryjnego uchwytu do przewożenia. (mam 3 rowery)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem w życiu dwie pompki beto i to jest marketowe badziewie. Lezynkę mam już ze 4 lata i działa jak złoto, Beto po roku z groszem się rozpadały, w pierwszej wypadł manometr, druga przestała pompować.

 

Chłop szuka dobrej jakościowo pompki na lata - polecanie Beto jest kompletnie nie na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małą pompką, która jest w stanie naciurlać 7bar nie chciałbym nigdy pompować nawet awaryjnie gumy mtb ;)

Osobiście mam takiego chińczyka https://m.pl.aliexpress.com/item/4000012010268.html?spm=a2g0n.shopcart-amp.item.4000012010268&

A w drugiej torbie podsiodłowej co2 z 3 nabojami (na jedno pompowanie 29x2,4).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W dniu 20.06.2020 o 15:56, cervandes napisał:

Lezyne Sport Drive. I teraz albo HV (szybka) albo HP (wyższe ciśnienie).

 

Obłędnie lekka, nie do zdarcia, ładna, uchwyt ma.

A gwint w pompce jaki jest? Ponoć plastikowy, w który wkręca się metalowy gwint wężyka. Długo to nie posłuży. Może kiedyś robili oba metalowe. Na YT widziałem jakiegoś ruska, który pokazywał jak mu wężyk wypada przy lekkim pociągnięciu (miał jakąś wersję Lezyne z manometrem na wężyku).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ryszard100 napisał:

A gwint w pompce jaki jest? Ponoć plastikowy, w który wkręca się metalowy gwint wężyka. Długo to nie posłuży. Może kiedyś robili oba metalowe. Na YT widziałem jakiegoś ruska, który pokazywał jak mu wężyk wypada przy lekkim pociągnięciu (miał jakąś wersję Lezyne z manometrem na wężyku).

 

Historia zna przypadki takich, którzy pedały na odwrót w korbę wkręcili, albo miski suportu. Miałem parę pompek w życiu, Beto rozpadały się po 2-3 latach, Lezynka ma lat 4  i działa jak nowa. Gwint jest plastikowy, ale jeśli nie wkręcasz na rympał wężyka to cóż tam się może stać? Lezynka waży tyle, co nic, waga z czegoś musi wynikać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Kross 1.0 HP. Podawane ciśnienie maksymalne 120 PSI. Mała średnica tłoka i nawet jestem w stanie uwierzyć w te możliwości, ale pompuje się długo. W każdym razie po napompowaniu opony szosowej pompką stacjonarną do 5 bar i podłączeniu tej, da się wciąż dobijać ciśnienie, więc nawet szosówkę można napompować. 

Ja zapłaciłem mniej niż 20 zł (goride.pl), tak chciałem sprawdzić co to warte i moim zdaniem całkiem ok.

DSCF3473.thumb.JPG.630245789b2b76d0d8ca6bb33d0eb6d0.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...