Skocz do zawartości

[czyszczenie] Jaką myjkę niskociśnieniową wybrać?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich. Poszukuję mobilną myjkę niskociśnieniową do mycia rowerku i nie tylko.
Na początku wybór był prosty bo myślałem o Karcherze OC3, lecz podczas przeglądania internetu natchnąłem się na takie produkty jak:
Bosch Fontus
Agua2Go
Worx HydroShot.
Czy ktoś z forumowiczów może miał do czynienia z tymi urządzeniami i może się o nich wypowiedzieć??
A może co innego polecacie??
Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy aż takiej myjki potrzebujesz? Nie wystarczy jakiś opryskiwacz za 50 PLN albo zwykły psik z płynu do mycia okien, żeby najpierw nawilżyć a potem spłukać rower?

Odnośnie do myjki mobilnej, ja używam do mycia auta jakiejś ProWerk z Kauflandu. Ma pistolet jak Karcher, dużo niższe ciśnienie, ale jest akumulatorowa a do tego pobiera wodę także z np. wiadra. Kupiłem ją, ponieważ mam normalną ale nie chce mi się za każdym razem podpinać niewygodnego węża. Do nawilżenia i spłukania się nadaje, natomiast siły zwykłego Karchera się nie spodziewaj. Koszt około 300 PLN za nową.

Ponadto, żeby dobrze umyć wiele rzeczy, musisz pomimo myjki użyć rąk i gąbki/miękkiej szczotki i nic tego nie zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje Mi się, że potrzebuję takiej myjki i nie tylko to mycia roweru.

Wiem, że nie uzyskam z siły zwykłego karchera, ale na pewno ciśnienie z tego typu urządzenia jest większe niż z sieci wodociągowej i ułatwi mycie wielu rzeczy.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I niskociśnieniowe! Siebie też mogę tym umyć po taplaniu się w błotku i skarpetki czy tam gacie wyprać potem w wiadrze a karcherem nie bardzo...

Naprawdę, gdzież by  mi się chciało do umycia roweru rozwijać nawet mojego akumulatorowego Proweru z Kauflandu... Wiadro, gąbka, płyn do naczyń, rower przed garaż, 15 minut i błysk. Oczywiście bez mycia napędu, ale to temat oddzielny, na doktorat co najmniej :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...