Skocz do zawartości

[licznik] poszukuje licznika dobrej jakości


Radoslaw85

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Poszukluje licznika rowerowego - mini komputerka do max 300 zł.

 

oprócz podstawowej funkcji mierzenia prędkości chciałbym aby posiadał

- kadencje (moze byc jako czujnik dodatkowy)

- mozliwosc podpiecia opaski z pomiarem tetna

- wysokościomierz

- pomiar temperatury otoczenia

 

znalazłem Kross 540 GPS ale nie wiem co on tak naprawde jest warty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Danuel z czystej checi posiadania takiej "bajer" funkcji, a dodatkowo ja mam problem z piciem podczas jazdy, jak wsiade na rower to nie pije dopoki braknie mi sliny w gebie, niestety odwodnilem sie przez to kilka razy i pomiar temperatury da mi mozliwosc kontrolowania wlasnie tego.

 

@cervandes tak wlasnie zrobilem, o temperaturze nie jestem pewny - dlatego pytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu popijasz sobie co 15 minut na przykład.Nie potrzeba do tego specjalnego czujnika temperatury :) bardziej użyteczny jest pomiar tętna.Ja to kontroluję by po prostu się nie "zajechać" zbyt szybko.Mam garmina 130 i polecam go pod warunkiem,że trafisz gdzieś używkę bo nówka kosztuje ponad 600 pln.Niestety taki bardziej zaawansowany komputerek swoje kosztuje.Nad Brytonem tez się zastanawiałem ale mieszane opinie na temat produktów tej firmy zniechęciły mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że się wtryniam autorowi. 

Jaki najprostszy licznik z funkcjonalnością np. aplikacji polar beat (endomondo pewnie funkcjonalniejsze) plus pulsometr i kadencja? 

Oczywiście historia pokonanych tras na dużym ekranie. 

Poruszany garmin edge 130, lezyna micro, a może zegarek polara m200 wystarczy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...