Skocz do zawartości

[29+] Trek Full Stache 8


daniel33mc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam interesuje mnie ten rower jest na kołach 29+(3.00) jeździł ktoś może na nim ?interesuje mnie jak zachowuje się na łatwych singlach np. W Świeradów Zdrój .Oglondalem dużo filmów i recenzji zagranicznych wszędzie mówią że mimo  dużych kół jest w miarę zwiny,jak na ten rozmiar.  Miałem kupować Fuell Ex ale nie ma już mojego rozmiaru.  Dzięki wszystkim za porady. 

https://www.trekbikes.com/pl/pl_PL/rowery/rowery-górskie/rowery-szlakowe/full-stache/full-stache-8/p/28679/

FullStache8_20_28679_A_Primary.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na łatwych singlach w świeradowie wystarczy zwykły rower XC. Na wszystkim innym ujedziesz się niemiłosiernie. Trochę mnie śmieszą te wszystkie fulle enduro 160skoku na zajęczniku i okolicy W zeszłym roku byłem na Zajęczniku 3 raz w życiu i na hardtailu XC z geo sprzed 6 lat byłem w dół 10ty na stravie all time. Na oponach roro rara 2.25. I po drodze jeszcze zwalniałem, żeby kolega mnie dogonił. Także...  Nie mówię, że to dla wszystkich. Ja jestem poany.

Opony 3.0 będą ciężkie i będziesz musiał dokręcać w dół. ;)

Jeśli jeździsz po świeradowie, to najlepszy będzie rower szlakowy. 130 skoku max. Będziesz się dobrze bawił. A o 3.0 oponach zapomnij. To pomyłek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jest rower szlakowy ze skokiem 130mm.

Nie byłem w Świeradowie ale ujeżdżam Twistera, a to zdaje się zbliżone jest. Opony 3.0 na pewno będą irytujące pod górę w porównaniu do zwykłych 2,25. Po prostu wymaga to lepszej nogi lub bardziej miękkiego przełożenia. Ale szeroka opona w dół jest świetna. No i zawsze można założyć węższe, choć obręcze 40mm małe nie są. No ale w razie czego rozsądne 2,35 da radę wsadzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...