Skocz do zawartości

[ultra] Katowice - Międzyzdrojeultra w długi weekend)

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączajcie do mnie ! ;)

Start: Katowice 
Cel: Międzywodzie (Międzyzdroje tuż obok)
Trasa: https://www.komoot.com/tour/81864143?ref=wtd .
Na trasie jest mnóstwo stacji benzynowych (głównie Orleny co kilkanaście kilometrów).

Tempo: Zależy od wielu zmiennych. Może być to 25 km/h, a może 29. Ale nie mam jakiegoś ciśnienia na to żeby jaknajszybciej dojechać. Także jazda na luzie. 

Data: Chciałbym wystartować w środę (10.06) o godz. 14 lub 15 (kwestia dogadania). Jeżeli pogoda będzie niesprzyjąca (wiatr, deszcz)  albo ktoś będzie chciał to mogę wyruszyć dzień później (11.06).

Jeśli ktoś z innych miast chcę dołączyć do drodze to zapraszam!!!

Każdy zainteresowany niech zostawi tutaj jakiś znak to się dogadamy przez messenger (utworze też konwersację przy większej ilości osób) :)

GDYBY POGODA NIE DOPISAŁA W TYCH TERMINACH TO WYJAZD BĘDĘ ODWOŁYWAŁ.

Edytowane przez nbk
Odnośnik do odpowiedzi
33 minuty temu, chudzinki napisał:

Asfalt to nie moja bajka, ale tak czytam i ciekawi mnie jedna rzecz - dlaczego tak akcentujesz obecność stacji benzynowych?

Tak jak napisał poprzednik. A poza tym, jedzenie, toaleta lub też po prostu odpoczynek. 

Odnośnik do odpowiedzi