Skocz do zawartości

[2500] Nowy/Używany hardtail pod modyfikacje


Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Szukam używanego bądź nowego roweru, hardtail (bo w tej cenie to o full można zapomnieć) z kołami 27,5', cena to max 2500. Chcę do niego wsadzić części które ostatnio wymieniałem tj. SRAM Level T czyli musi mieć tarczówki oraz chce do niego wrzucić amor Rockshox Recon RL Solo Air ze skokiem 130mm. Co myślicie nad kupnem jakiegoś z Decathlonu dla samej ramy gównie. Napęd też jest w planach do wymiany w moim głównym rowerze więc za rok czy półtora do niego też by trafił. Rower ma być dla mojej kobiety o wzroście 165 cm, głównie do towarzystwa mi na łatwych singlach.

Pozdrawiam i dzięki za podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, igli88 napisał:

Szukam używanego bądź nowego roweru, hardtail (bo w tej cenie to o full można zapomnieć)

 

9 minut temu, igli88 napisał:

Decathlon ma model Rockrider ST 530 ze skokiem 120mm na przodzie

W 2 wypowiedziach sam sobie przeczysz. Tu mowa o HT bo Full w tej cenie nie bardzo, a potem wskazujesz właśnie fulla i to za 530 zł.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za rzeczową pomoc, dlatego uwielbiam fora rowerowe, nie pomóc tylko się dowalić :) Pytam głównie o hardtail bo założyłem, że nie ma co szukać fulla bo zapewne będzie to szrot albo geometria z lat 90. Ja przepraszam, że się nie znam i za to, że pytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dowalam się. Znać się nie trzeba, po to są fora, tylko próbujesz brzmieć mądrze w 1 wpisie, a potem sam sobie przeczysz wskazując jednak marnego Fulla. Szkoda, że tego nie widzisz, tylko zwalasz na fora.

Rozglądałeś się po ogłoszeniówkach za HT który ma ramę pod 130 mm ? Widziałeś wogóle takie w sensownym stanie ? Przeszperaj net, wrzuć linki, to ktoś Ci podpowie. Kiedyś szukałem samej ramy sensownej 27,5/29" i nic nie było wartego uwagi z używek, wszystko niepewne już z wyglądu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...