Skocz do zawartości

[torba podsiodłowa] Problem z wyborem pakownej podsiodłówki


Szymekkominek

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Stoję przed wyborem nowej podsiodłówki, która miałaby być wykorzystywana na codzień, na jednodniowych wycieczkach więc chciałbym żeby w niej się mieściły jakieś szpargały do roweru, portfel oraz obowiązkowo telefon (nie lubię mieć telefonu w kieszeni podczas jazdy). 

Początkowo po zakup takowej torby poszedłem do sklepu rowerowego gdzie mieli torebki z oferty Meridy i tu dokonałem złego zakupu. Jak napisałem zależy mi aby w torbie wozić telefon a mój jest dość dużych rozmiarów bo ma 6,8" i do żadnej podsiodłówki się nie zmieścił... A więc pod wpływem chwili kupiłem torebkę na ramę z okienkiem, w którym miałbym telefon. Niestety nie trzymała się pewnie na ramie, przekrzywiała się lekko na boki co mi przeszkadzało więc szybko ją zdemontowałem.

Szukając w internecie znalazłem dwie torebki, które wyglądają na dość duże. 

A mianowicie:

-topeak mondopack

-sks exploler 1800 CLICK

Czy miał ktoś do czynienia z tymi torebkami i może je polecić?

 

p1.jpg

sks-explorer-click-1800-torba-podsiodlowa-1-8-l-1709786-980x768.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam polecam taniochę z deca. Ta jeździ już ze mną rok - po błocie, deszczu i zimowej paskudzie. Nic nie przecieka, nic się nie otwiera, nic się nie rusza. Może nie ten model (najmniejszy w ofercie 0,4l) co na focie  i telefon wielkości łopaty się nie zmieści, ale mają też i większe.

IMG_20200601_102153.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...