Skocz do zawartości

Kupno roweru dla amatora


dejmian444

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chcialbym się poradzić. Planuje zakup roweru rekreacyjnego. Ma to być rower crossowy. Początkowo budżet zakładałem 1500 zl. Jednak po długich poszukiwaniach zastanawiam się między dwoma rowerami:

- Indiana x-cross 4.0 

- kross evado 4.0

Rowery identyczne cenowo. Widzę, że niektóre komponenty na korzyść roweru indiany. Czy ma ktoś doswiadczenie z tymi konkretnymi rowerami i mógłby się wypowiedzieć w temacie. Jestem kompletnie niezorientowany. Parę lat temu dużo jeździłem rowerem ale na zasadzie jeżdżę tym co w domu jest i nigdy nie interesowałem się sprzętem. Widzę że cały układ napędu w przypadku Indiany jest z Shimano. Do tego przerzutki sa po klasie wyżej od kross. Pytanie czy producent oszczędzil na czymś aż tak bardzo że mógł zamontować do tego hamulce hydrauliczne- w evado mechaniczne?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia:- pkt 2b zasad pisania - brak klamrowego nazewnictwa tematu- podobny temat już istnieje- narusza inne postanowienia i zasady regulaminu forum lub/i polityki prywatności.Zasady pisania na forum: http://www.forumrowerowe.org/topic/9018-zasady-pisania/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...