Skocz do zawartości

[co wybrać] Kross trans 4.0 czy Romet wagant 4


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam dylemat co lepsze nastawiłem się na wybór tych dwóch modeli jak w temacie w grę wchodzi Kross i Romet oba z rocznika 2019.bardzo zaimponował mi wagant 4 z napędem 27 na krossie zrobiłem jazdę próbną i czułem się na nim bardzo dobrze ale dla mnie ważna jest trwałość i jakość co możecie polecić.jakie są wasze opinie 

Edytowane przez Wazik87
Błąd w tytule
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że to przewyższa mój budżet znalazłem te dwa rowery w promocji do 1800 zł a ten to już 2000 zł 

6 minut temu, Pablo59 napisał:

Może - krakowskim targiem - merida freeway 9300 ? :)

https://www.rowerzysta.pl/rower-trekingowy-merida-freeway-9300-2018.html?utm_source=ceneo&utm_medium=referral#czarny?ceneo_SPO znalazłem coś takiego z 2018 roku tylko chciałbym się dowiedzieć. Jak jeżeli chodzi o jakość i trwałość ramy i części oraz czy jest fajny komfort jazdy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pablo59 napisał:

Podstawowe pytanie czy rozmiar (jedyny dostępny w tej cenie ) pasuje -  bo jak tak,  to nie ma się nad czym zastanawiać, zestawiając meridę z resztą ...  :)

Tylko zauważyłem jeden minus który mnie trochę martwi widzę że pod na rurze pod siadelkiem idzie linka mi zależy też na tym aby zamontować uchwyt do przyczepienia fotelika dla dziecka z tym może być kłopot  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Spróbuj się przejechać Krossem i Rometem. Każdy z nich ma inną ramę, jak dla mnie Romet był mnie wygodny, ale to kwestia budowy człeka :P Do Meridy też się przymierzałem, nie było niestety w okolicy 9500 i 9300, ledwo jedna 9200 - z tym ze dla mnie za duży rozmiar... więc skreśliłem, nie chciałem w ciemno dobierać roweru w internecie. Jeszcze trochę podziwiałem Mejdllera, i prawie bym go brał, gdyby nie to że się nawinął Kross trans 7.0 w podobnej cenie. i jego przygarnąłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...